Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a szerelmes csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelmes csók?

Figyelt kérdés

Részletes leírást, nem tudom, hogy amit a könyvben írnak igaz-e

megfogalmaznátok, hogy nektek milyen volt a legeslegjobb szerelmes csók



2014. júl. 17. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En még csak azt tudom, milyen a nem-szerelmes-csók... -.-

Nyálas, kényszerű és azon agyalsz, miért csinálod és mikor lesz vége.

Bocs, kérdező, gondolom nem ezt vártad, de jobb ha tudod. :')

2014. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tényleg nem ezt, és azért nem mert tudom en is, hogy milyen :D azért kérdeztem, hogy a szerelmes csók milyen :D
2014. júl. 17. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Finoman, félve, reszketve indul, aztán szépen lassan felfedezitek egymást, és ha minden jó, elég szenvedélyes lesz:)
2014. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha haza érkeztél volna!
2014. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Emberek ***** válasza:
100%
Olyan leirhatatlan. Csak ketten leteztek, hely, ido nem szamit, csak egymasnak vagytok. Elvezitek, es nem birjatok abbahagyni. Mamorito erzes. Nekem ilyen :)
2014. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem igazan lehet leirni..:) csodalatos,erzeki,finom,vaggyal teli..brutaalis! a parommal lassan 1 eve vagyok egyutt,de minden egyes csoknal megjobban beleszeretek :)


28/F

2014. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Így ahogy leírtátok el se tudom képzelni :o

Ugy van ahogy a könyvekben írtak?

2014. júl. 17. 23:49
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Az igazi szerelmes csok felenk de ugyanakkor bator, reszketsz kozben megis tuzkent eget , felsz tole egy pillanatig aztan atjar egy varazslatos erzes ha igazi szerelmes csok akkor azt erzed kozben barmilyen esetlen is legyel,hogy megszunik a vilag es egy sokkalta szebb helyre vetodsz. Biztonsagot es meleget ad , megmutatja,hogy az az ember akivel elcsattant volt az akit ezidaig kerestel es akirol almodoztal. Azt hogy tenyleg ez az ember lesz-e akivel leeled az eleted abbol tudhatod,higy ugyan ez az erzes fog el minden csoknal. Mikor ott van eggye valsz a paroddal mikor veget er epekedsz a kovetkezoert.

Nekem legalabbis ilyen volt az elso es a mai napig mind ilyen :)

2014. szept. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!