Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kar egyenlő lehet egy mellel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kar egyenlő lehet egy mellel?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy ha valakinek (például a páromnak) megérintem a felkarjának hátsó részét (pontos kifejezést nem tudom), akkor az olyan, mintha egy nő mellét fognám? (Nincs tapasztalatom tapizásban...)

2014. júl. 18. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
szerintem ne markolgasd 1 fiúnak semmijét fiú létedre. ha csaj vagy akkor ölelj meg 1 nagy csecsű csajt (Y)
2014. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Heee ?
2014. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Simogass egy főtt tojást,az kb olyasmi.
2014. júl. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

a nők amúgy is állandóan fogdossák egymás cicijét,úgyhogy ne kamuzz már itt,hogy te nem szoktad.

éppen ezért tudhatnád,hogy állagra is van rengeteg fajta.

ugyanúgy férfi felkarból is.

pl az én tricepszem mivel izmos,ezért kemény mint egy tinilány melle hehehe.

barátod felkarja meg lehet,hogy puha,plöttyedt mint a nagymuterod melle.

2014. júl. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennyire lányos lett a kérdés? Srácból vagyok... ^^'
2014. júl. 18. 02:03
 6/8 anonim ***** válasza:
dafuq
2014. júl. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

En most úgy megverekednék a #4-el, puszta szórakozásból... azt se bánnám ha csunyan kikapok. Én 178cm 67kila, te?


Biztosan ismersz nagymellű lanyokat kicsit jobban is. Kerd meg az egyiket, hogy engedje már meg egy kicsit, hogy elmondhasd, te elsőre egy szép mellet fogtal... Egyikőjük úgyis meg fogja engedni hidd el.

2014. júl. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Majd talán egyetem után... Jelenleg túl cikinek érzem valahogyan. A barátnőmnek meg hogyan magyaráznám meg? (az övé fiú méretűek)

UI: Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Kicsit gondolkoznom kellett volna mielőtt kirakom a kérdést... Most így jobban belegondolva, tényleg minden mell egyedi, nem lehet közömbösíteni "felkar"ral, mert az is különböző.


Bocsánat, amiért raboltam az időtöket (és edzettem az ujjatokat a billenytű nyomogatásábal :P)!

2014. júl. 18. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!