Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbi lennék? Vagy aszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lennék? Vagy aszexuális? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Jól kijövök az emberekkel, buliban, bárhol könnyen ismerkedem. Sok fiúnak tetszem, sokszor hívnak randira stb. Jól szoktam magam érezni, de mikor romantikus témákhoz kerül a sor próbálom kerülni, egyszerűen viszolygok tőle. Egyszer voltam szerelmes , de azon már teljesen túl vagyok, tehát még ezért sem lehetne mondani. Utálom ha megölelnek, megfogják a kezem stb. Nagyon jól kijövök a fiúkkal, sőt igazából 2 lánybarátom van, az összes többi fiú. De csak barátként tudok rájuk nézni, érzelmileg, testileg teljesen hidegen hagynak.
2014. júl. 18. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
es lanyok utan sose ereztel kulonosebb kotodest?
2014. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem
2014. júl. 18. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok, csak 24 éves. Lányokra és fiúkra is mindig csak barátként tekintek. Maszturbáláskor fiúkról fantáziálok, lányokról nem. Nekem azt mondogatják, hogy nem vagyok se leszbikus, se aszexuális, csak még nem találtam rá a nagy Őre. De már kezdem ezt egyre kevésbé elhinni.
2014. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egyik sem csak nem találtad meg még azt a fiút akit nem csak barátként tekintenél.
2014. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de olyan rossz érzés mikor a srácon látom hogy már belém van esve, többet akar, és én leépítem. Pedig tényleg tök jól elvagyok randin, de úgy mint ha egy baráttal lennék.
2014. júl. 18. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok!

Nekem is hasonló a helyzetem. Van egy fiú aki mindig felkér táncolni amikor összefutunk buli közbe, meg mindig bepróbálkozik. De ha én most semmit nem érzek iránta arról nem tehetek. Néha egy kicsit nekem is rosszul esik h lelombozom de most ez van. És volt már ilyen más fiúknál is h lelomboztam őket. Volt , hogy elhívott volna h menjünk el vhová de én azt mondtam h nem érek rá (és ez igaz is volt) és úgy berágott erre h fél évig kb. hozzám sem szólt.

2014. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja leszbi vagy...mégcsak nem is érinted a lányokat a témában XD
2014. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!