Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne a történetem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a történetem? Mit takar az, hogy "járni valakivel"?

Figyelt kérdés

14/L

Van egy fiú, akivel óvoda óta egy csoportba, majd osztályba járunk, egész életünkben kölcsönösen szerettük egymást, ezt egyszer be is vallotta nekem a fiú, kb 6.-ban, de akkor mondtam h nekem is bejön, csak még nem akarok járni senkivel. Aztán most, két év múltán facebook mess.-en előkerült ez a téma kettőnk közt, és elmondta nekem megint. Eközben egyébként nagyon aranyos. :)


Én egy elég konzervatív lány vagyok, jól tanulok, és nem tudom mit tegyek, még nem jártam soha senkivel. Nem tudom, nekem is bejön, csak olyan fura ez, az osztályunkban meg a baráti körömben sem nagyon járt még senki senkivel, de vannak páran.. olyan mesebeli az egész, egy a baráti körünk, kiskorunk óta van ez, a srác lépett először.

Nem tudom, annyira fura nekem. Egyke vagyok, anyuval mindent megbeszélek.. olyan családszerető vagyok, ez a családunkban elfogadott, nem tudom én még olyan kisgyereknek érzem magam ehez.. de egyre jobban félek, h elveszítem, és mostmár nem is áll távol olyan tőlem ez a dolog. :)


Szerintetek mi a "járás" ?



2014. júl. 18. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

"Facebook messengeren előkerült a téma" "én egy elég konzervatív lány vagyok" heh :DD.

Amúgy akkor jöjj vele össze, ha késznek érzed magad rá.

A járás meg csak tudod mi.

2014. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sándorjános ***** válasza:
Semmi különös nincs benne. Ha találkoztok, mosolyogtok, integetés helyett puszival, csókkal köszöntök, sokat vagytok együtt, ha bármi van kibeszélitek egymás közt, sok sok szeretet, ölelkezés csók, csók... ajándékot adtok egymásnak pl. szülinapon, ennyi... nem nagy dolog olyan kölcsönös érzelmi (évekkel később testi is) segélyszolgálat.
2014. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most mi ez a "hehh". Igen, facebookon beszéltünk pont erről, nemtudom mi olyan nevetséges ezen. És igen, konzervatív vagyok, nem volt már pasim 10 évesen és nem vesztettem el a szüzességem mint egyes velem egykorú lányok, nem voltam még részeg és nem járok bulizni. A "mi a járás" alatt pedig azt értem, h mi fér ebbe bele, ti milyen közös dolgokat csináltatok ennyi idősen.
2014. júl. 18. 10:54
 4/9 sándorjános ***** válasza:
90%

Ez annyit tesz, hogy "normális" vagy, ha normális vagy nem is fekszel össze senkivel, míg legalább 16-18 el nem múltál, akkor is csak fogamzásgátlóval, óvszerrel. Ha tényleg konzervatív lennél esküvőig nem is szeretkeznél.


A mai fiatalok abnormálisak, nevelni kéne őket, még ha azt hiszik érettek és okosak is...


Első: Attól még valaki lehet konzervatív, hogy használja a kora technikai vívmányait, nem mindenki született a Comodor 64 és katódfénycsöves televízió korában. Ők ebben nőttek fel, ez lesz az ő generációjukban az általános.

2014. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sándorjános ***** válasza:
90%
+ Elmehettek házibuliba, biciklizni, fagyizni, kirándulni, vidámparkba, koncertre, sok helyre együtt.
2014. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek járjunk akkor? :)
2014. júl. 18. 11:22
 7/9 sándorjános ***** válasza:
Nem vesztesz semmit...
2014. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abszolut megérne vele járnod :)
2014. júl. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na mi történt ? 😍 szurkolok nektek _😉
2014. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!