Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek az emberek miért csodálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az emberek miért csodálkoznak?! "Miért nem akar velem senki se összejönni? " "Sok fiú próbálkozik nálam, de nagyrészt elutasítom őket. " "Akivel én szeretnék kapcsolatot, ott meg én leszek elutasítva egyszerűen nem értem miért. "

Figyelt kérdés

ÉS?!


Én is rahedli szép csajszinak nem kellettem, akik nekem kellettek volna. Akkor most mi van? Mész tovább kész, az van.


Nem tudom mit mit akarnak ezek. Akik nálatok kopogtatnak picenyeim, azok nektek nem kellenek, mert valszeg sz@r pasinak tartjátok őket (HA pasik még egyáltalán a szemeitekben ezek). Ti pedig rinyálók biztos vagyok benne, hogy szintúgy jó pár fokkal elitebb/komolyabb ajtón kopogtattok, azoknak meg ti vagytok a sz@rok. Ennyi, most fáj ezen emberkéknek az igazság? Vagy nekik szabad elküldeni a bénákat, de őket meg senki ne küldje el? Vicc! :DD



2014. jún. 12. 17:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Én is rahedli szép csajszinak nem kellettem, akik nekem kellettek volna. Akkor most mi van? Mész tovább kész, az van.


Nem tudom mit mit akarnak ezek. Akik nálatok kopogtatnak picenyeim, azok nektek nem kellenek, mert valszeg sz@r pasinak tartjátok őket (HA pasik még egyáltalán a szemeitekben ezek). Ti pedig rinyálók biztos vagyok benne, hogy szintúgy jó pár fokkal elitebb/komolyabb ajtón kopogtattok, azoknak meg ti vagytok a sz@rok. Ennyi, most fáj ezen emberkéknek az igazság? Vagy nekik szabad elküldeni a bénákat, de őket meg senki ne küldje el? Vicc! :DD

2014. jún. 12. 17:09
 2/28 anonim ***** válasza:
2014. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szerencsére ilyen élményben nem volt részem, de ha lett volna, sem a neten vezettem volna le a csalódottságomat.

Az élet ilyen, nem mindig jön össze az ismerkedés, nem mindig kölcsönös az érdeklődés.

2014. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ott még nem jött semmilyen válasz. Ez a topic jobban pörög és nagyon szeretném már tudni, mert az ilyen emberektől a fenti durván arcátlan kijelentés.


És te sem a kérdésre válaszoltál - ha már itt tartunk. Off-topikra pedig nincs szükségem.

2014. jún. 12. 17:14
 5/28 A kérdező kommentje:

"De ha lett volna, sem a neten vezettem volna le a csalódottságomat."


De akkor ők miért teszik? :DD "Senki" - aha, előtte meg "nagyrészt elutasítom őket". :DD Számtalan ilyen esetről tudok sajnos.


"Az élet ilyen, nem mindig jön össze az ismerkedés, nem mindig kölcsönös az érdeklődés."


És ez a lényeg. Te nem rinyálsz, én sem teszem, mások sem, akkor pár embernek miért szúrja a szemét, ha időnként ugyanazt kapja visza, amit ő is csinál rendszeresen mással? :DD

2014. jún. 12. 17:18
 6/28 anonim ***** válasza:

A 2-es is, 3-as is én vagyok, úgyhogy szerintem válaszoltam.

Bővebben talán annyit, hogy a visszautasítást ki így viseli, ki úgy, a legtöbb embernek valamennyire rosszulesik. Fiúk is, lányok is sokszor járnak úgy, hogy nem az tetszik nekik, akiknek ők. Akik jobban szeretnek panaszkodni, azok panaszkodnak emiatt, akik nem szeretik kiadni magukból a problémákat, magukban tartják.

2014. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ez magas nekem..megbasszam a pinádat?:)
2014. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Akkor kettes, hármas, hatos, azt hiszem nincs probléma közöttünk. ;)


A panaszkodás résznél nekem kizárólag csak azzal van bajom, hogy akkor könyörgöm, ne mondja már, hogy "senkinek", mikor azt a sok senkit maga szortírozza ki. És ahogy te is írtad nem mindenkinek tetszhetünk, így ne problémázzon már azon, ha őt is kikosarazzák.


Hisz a másik oldalon ő is ezt csinálja azokkal, akik neki nem felelnek meg.


Másnak meg épp ő nem felel meg.


De ugye ez neki már "nem tetszik". :) És jön a "miért nem akar SENKI?" :)


1. Mondjuk le kellene szállni a magas lóról. :)

2. Vagy nem kell nyavajogni, ha többször elutasítanak. Türelem.

2014. jún. 12. 17:29
 9/28 A kérdező kommentje:

"Ez magas nekem... Megbasszam a pinádat? :)"


A lányokét bármikor tesó! ;)

2014. jún. 12. 17:30
 10/28 anonim ***** válasza:

A fiúk is nyávognak, úgyhogy ha ennyire zavar, zavarhatna mindkettő, nem csak a lányoké.

Amúgy meg sok helyen megy ilyenkor a "nincs veled semmi baj, ők a hülyék" stb dumák, amik egy ideig megnyugtatják őket. És még csak nem is a barátjukat vagy a családtagjaikat terhelik a problémáikkal. Ha ez segít nekik, csinálják, maximum nem nyitod meg, ha már eleged van belőlük. Én sem teszem :)

2014. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!