Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Gáz, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz, ha egy pasi házias? 20/F

Figyelt kérdés
Gyakran szoktam sütni, főzni, kertészkedni, takarítani, mosogatni, vasalni stb. Volt olyan, aki megszólt amiatt, hogy milyen háziasszonyos stílusom van, de én úgy érzem, hogy ezek alap munkák az életünk jobbá tételének érdekében.
2014. júl. 18. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem már eléggé elcsépelt az a nézet, hogy "a pasi dolgozik, a nő főz, mos takarít, minden mást csinál" stb.. manapság már a nő is dolgozik, szóval egyúttal a pasik is nyugodtan megcsinálhatják a házimunkát. Már nem a középkorban élünk.
2014. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon király! *--*

Mit tudsz sütni? És fözni? :))

2014. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még talán az de hidd el később imádni fognak ezért a nők... nem sok férfi ilyen
2014. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korban se az, egyáltalán.
2014. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én feleségem utálja ha mosogatok takarítok.
2014. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Ez önmagában nem jelent semmit.


Lehet egy házias béna papucs balhere is, aki mindig úgy ugrik, ahogy a nő fütyül. Akkor gáz.


Lehet egy házias domináns, magabiztos férfi aki ellátja magát és simán leveheti a lábáról a nőket az 1-2 randi környékén egy jó otthon főzött vacsorával.


Te tudod melyikbe tartozol inkább.

2014. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3-as: Viszont ha meg ilyen korban sem csinálom, akkor az lesz az eredménye, hogy amikor teljesen önálló életem lesz, akkor nehezemre fognak esni ezek a dolgok.


#5-ös: Miért utálja? :D Ő szeretné netán csinálni?


#6-os: Nem mondom magam egy alfahímnek, de nem vagyok ez a rövid pórázon tartott papucs ember.

2014. júl. 18. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Vagyis rá vagyok kényszerüvle...
2014. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 HotChoc ***** válasza:
Nem, nem az, csak ne vigye túlzásba.
2014. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, örül neki aki megkap!

Ne írj privátot, öreg vagyok és foglalt.. :DD

Csak így tovább!

2014. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!