Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik ha úgy szexelünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha úgy szexelünk hogy a testünk víz alatt van?

Figyelt kérdés
ha a barátnőmmel a víz alatt szexelünk akkor neki milyen baja lehet? ha ki van tagulva és a víz bele megy meg stb. ha mondjuk egy strandon. azért ott viszonylag tiszta a víz.

2014. júl. 18. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak azertirok ide mert engem is erdekel
2014. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja azt jól összebaxnátok a vizet :D
2014. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kellemetlen lehet, mert a víz az nem úgy síkosít.
2014. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Strandon tiszta a víz ... :D ezen jót nevettem.

Ne csináljátok strandon, egyrészt kib*sznak onnan, ha észrevesznek, mint macskát sz*rni, másrészt olyan beteg lesz a barátnőd, meg még te is, hogy csak na. Otthon a fürdőkádban szórakozzatok ezzel :P

2014. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kerida ***** válasza:
Hát a strand víz, klór meg pisi, meg emberi hámsejtek, meg sok minden más... de a t gusztusotok. Én ott nem csinálnám, csak magán medencébe, mert amúgy vízben is jó huncutkodni, de az ilyen nyilvános strandok nem túl higiénikusak, így ha nőgyógyászatilag érzékeny a barátnőd, akkor max pár hét kezelés neki ,fertőzés miatt.
2014. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4# szerintem egy strand vize tisztább mint a Duna vize
2014. júl. 18. 16:43
 7/12 anonim válasza:
csak akkor lehet szexelni víz alatt ha a barátnőd fogamzásgátlót szed:) kotonnal nem lehet
2014. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ramcsiii ***** válasza:

Én már kipróbáltam a vizben való sexet és épp oylan mintha nem vizben csinálnád..semmi extra,csak éppen jó szórakozás,ennyi.

Nem strandon csináltuk..és nem volt semmi bajom..még élek és ez tavaly volt.

2014. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ramcsiii ***** válasza:
8-as vagyok..Amúgy,nem igen értek azzal eggyet hogy a Duna vize nem tiszta..Mert nálunk igen is nagyon tiszta.
2014. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szexeljetek az ózdi strandon! Annak kiemelkedően tiszta a vize! ;)
2014. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!