Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Elkezdtem nézni pár filmet, és lelkileg teljesen kikészültem.

Figyelt kérdés

3-4 napja elkezdtem nézni egy filmet, olyan romantikus dráma szerűséget (500 Days of Summer, 5 years engagement) és azóta mintha kicseréltek volna, volt rá példa hogy néztem hasonló filmeket, de egyszerűen amióta megnéztem őket, egy baromi nagy űrt érzek magamban, a filmek nagyon megérintettek, igaz nem volt még barátnőm csak olyan laza valami, hogy együtt voltunk beszélgettünk de semmi más, pedig sokszor éreztem hogy a másik is akar valamit, csak béna voltam és elszúrtam valamit vagy nem mertem lépni...az élet limonádéval kínál és én citromot csinálok belőle. Szóval a kérdésem az lenne, hogy kászálódjak ki ebből az állapotból? Mert néha mikor zenét hallgatok (The Killers, The Smiths, Pixies, Vadfruttik) a sírás kerülget. Nagyon rossz ez így mert.. egy lyukat érzek a szívem helyén és azt érzem hogy most lesz változás, egy válaszút, de félek...

Köszönöm hogy elolvastad, ez nagyon összesűrítve a mostani lelkiállapotom, ha valaki tud segíteni,ismerkedni,beszélgetni küldjön üzenetet szívesen veszem

17/F



2014. júl. 14. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ezek az érzelmek...a leírás alapján a magány érzése...

keress olyan lányt akit szeretsz, tisztelsz, megbecsülsz és ő is téged! akivel boldog lehetsz és aki mellett letudod élni az életed :)

21F

2014. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezen a barátok se tudnak segíteni...kell egy lány.. igaz van sok jó lány ismerősöm,de akik belsőben nekem tetszenek...ők mind foglaltak
2014. júl. 14. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Emósodol.


Amúgy az 500 nap nyár állati jó film.

2014. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magány. Lesz barátnőd megoldódik. Viszont amikor kisétál az életedből még nagyobb ürességet fogsz érezni. :(
2014. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már így is sokan kisétáltak.. de ez mintha valami (tudattalan/tudatos) önkínzás lenne a zenékkel és a filmekkel.. hogy valami feljöjjön..nem tudom, de nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 14. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos ebben a korban konkrétan érzelmi hullámasúton megyünk, így szerintem teljesen normális, ha esetleg sírhatnékod van, még ha úgy érzed, nincs is miért. Nem biztos, hogy te szúrtad el, szerintem mindig kettőn áll a dolog. Ha valaki nagyon akart volna, megoldja. Ne aggódj, ez csak átmeneti állapot és ha kedved van, hát miért ne sírhatnál?! Tarts ki!!! :* :)) 18/L
2014. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi :D de érzem, ez nem hullámvasút, ez valami új, valami olyan érzés.. hogy változtatni kell. És ezt vettem észre az elmúlt napokban, hogy érzem hogy kell, és meg is teszem, sokkal jobban érzem magam tőle... és ezen a zene segített mert valahogy ha jót hallgatsz , jókor, segít nagyon sokat

Köszönöm a válaszokat :)

2014. júl. 15. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlo... Most van egy baratnom laza kapcsolatban nem akarom kidobni pedig ki kene ... Furcsa kettos erzes majd rendbejon 17f
2014. júl. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!