Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középhosszú szőke hajú lény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középhosszú szőke hajú lény vagyok kék a szemem. Mennyi eselyem van egy arabnál? Értelmes vélaszokat várok! 15L

Figyelt kérdés
Amerikaban lakok es ahova jarok boltban van egy arab fiu elsonaptol fogva nez es utanam erdeklodott hogy ki vagyok furcsa modon neveloapammal is osszebaratkozott es kerdez rolam. Amikor bemegyek csak nez...2-en meg nem beszeltunk csak tarsasagban. Valamelyik nap bementem vasarolni hosszitott dereku rovidnadrag volt rajtam es egy topp es neztuk egymast es elpirult...(hozzateszem mielott valaki is mondana kisbolt es csak en voltam bent)
2014. júl. 18. 17:00
 1/10 C0r3 ***** válasza:
77%
lény plz.
2014. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ilyen buta, te is látod, tudod, hogy érdeklődik utánad és még el is pirul amikor meglát. Szerinted mennyi esélyed van?
2014. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Éljen a multikulti, szegény ősapáink most forognak a sírjukban.
2014. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hülye kérdésre nem lehet értelmes választ adni. Alapvetően nem a külsőn múlnak a dolgok.

És mi az, hogy "egy arabnál"... nekünk magyaroknak is, egyszer egy szőke hajúba szeretünk bele, egyszer egy fekete hajúba, de van, hogy háromszor átfestik a kapcsolat alatt.

Igen, a válaszom során még inkább rájöttem, hogy te nagyon nagyon hülye vagy :D

2014. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De megsem mer hozzam szolni..

1. elirtam...bele kell szolni, te biztos tokeletes vagy:D

2014. júl. 18. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy tűnik tetszel neki, de többre ki tudja lenne-e esély
2014. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lény plz= lényeget vazze :D

amúgy nekem tűnt fel, hogy a kérdésbe van ékezet a love storyba meg nincs? :D

2014. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
elirtam...de amugy igen mert telefonrol vagyok es lusta voltam tovabb is ugy irni..
2014. júl. 18. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Az arabok oda meg vissza vannak a szőke haj, kék szem párosításért. Erre van is egy jó példám. Barátnőm amikor valamilyen arab placcon volt, el akarták cserélni. Arra már nem emlékszem hány kecskéért.
2014. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, az első adandó alkalommal meghúzna. Remélem, ezt akartad hallani.
2014. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!