Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek le a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le a fiúk, amiért szőke vagyok?

Figyelt kérdés
Állandóan meg akarnak védeni, húsz éves vagyok bakker.

2014. júl. 15. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés is olyan felesleges...
2014. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
XD
2014. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tecck a szőke, be se védenélek :-)
2014. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek előítéleteim, de ha csini vagy,én nem csak meg,,,védeni akarnálak !
2014. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos mert olyan kis aranyos vagy. :)
2014. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És??

Most mi a bajod? Hogy lenéznek vagy hogy meg akarnak védeni?

2014. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Áhhá! Mostmár értem. Szóval a lányok itt egyfolytában azt szajkózzák, hogy nekik kell a biztonság a férfiak részéről, viszont azt meg nem szeretik ha valaki nyíltan meg akarja védeni őket! Jó ez, csak így tovább!

Ezek a nők még mindig nem tudják mit akarnak...

2014. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell a biztonság, magamat is meg tudom védeni.
2014. júl. 15. 20:39
 9/11 anonim válasza:

Hmm.. talán a legtöbb hím nemű abban a hitben él, hogy a szőke= ostoba hülye .... liba :S mert volt egy nagy okos, aki kitalálta s hasonlóképpen jellemzett egy szőkét és a többi meg ment utánna :/ 1 bolond 100t csimál elven..

elmégy bolt veszel kiló vmit.. 1-2 rossz volt belőle.. töböd ki az összeset? :OOO Miért kell általánosítani mindig s felszínről ítélni :/

2014. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kerida ***** válasza:
48%

Az, hogy meg akarnak védeni az nem egyenlő a lenézéssel. Ad1.

A másik én is szőke vagyok, mégis tudják a férfi barátaim, hogy inkább tőlem óvni a férfiakat, mint a veszélyes férfiakt tőlem. Szóval engem aztán megtámadhatatlanak, elég talpraesett vagyok és nem egy necces helyzetből kivágtam magam.


Neked eleve a megjelenésed és a viselkedésed is elég gyámoltalan lehet, ha ilyen reakciókat váltasz ki belőlük. Ehhez a hajszínnek semmi köze.

2014. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!