Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy lányról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy lányról, ha tinderezik?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeretném tudni, mi is az :D utána szívesen válaszolok.
2014. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy komolytalan társkereső app mobilra
2014. júl. 18. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:

ha együtt vagyok vele ne csinálja, ha barátok vagyunk akkor nem zavar...


21F

2014. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És mi az az app?
2014. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
alkalmazás, bocicsoki. drága :)
2014. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És mi az a mobil? :p
2014. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat.
2014. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ott jöttem össze barátommal és hónapok óta tart :)
2014. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám komolytalannak, a felhasználón múlik minden. Gyorsan le lehet kommunikálni a másikkal, hogy mik a céljai, ha ezek nem egyeznek, akkor elköszöntök, és mentek tovább. Nekem speciel egy boldog párkapcsolat jött össze innen. Hogy mi a véleményem egy lányról, ha Tinderezik? Nőként, semmi különös. Valószínűleg unatkozik, szexelni akar, vagy kapcsolatot. Én épp szakításon voltam túl, és hallottam az app-ról. Nem akartam kapcsolatot, örültem hogy vége lett az előzőnek, annyira untam már. Letöltöttem kíváncsiságból, és mikor épp unatkoztam (pl. utazás közben), akkor nézelődtem. Később már beszélgettem is, majd randizgattam is. Ezután megtaláltam ott a jelenlegi párom.
2014. okt. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!