Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30as -40es nők! Ti mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as -40es nők! Ti mit gondoltok ha egy fiatal srác megbámul titeket vagy flörtölni kezd?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek, biztos nem jut neki p|n@.
2014. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hízelgő, jóleső érzès, bár kb.15 èvet letagadhatnék, így nem tudják, hogy valójában mennyi idős is vagyok, de tagadhatatlanul kellemes érzéssel tölt el, főleg ha nekem is bejön a fiatalember :) N/37
2014. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

1-es ez nagyon jó :)

2-es te meg goromba lehetsz

2014. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha visszabámul, akkor ő is érdeklődik bizony szexuálisan.


Nagyon sok idősebb nő nem nyitott a fiatalokkal semmire, de már nekem is sikerült kettővel szexet összehozni. Egy 50 körüli, de még eléggé dugható nő a trolin kezdett el engem bámulni. Már nekem volt kínos. Amikor leszálláshoz állt fel, akkor mellé mentem és megszólítottam. Beszélgettünk és úgy csináltam mintha arra mennék, amerre ő. A végén elkértem a telefonszámát és megadta! Később találkoztunk, végül is randiztunk, ahol a végén megdugtam.

Egy 40 körüli, még csinosabb szőkés nőt a buszmegállóban szólítottam meg, kamu segítséget kérve. Ő is megadta a számát, aztán hasonló volt a forgatókönyv, mint az előzőnél.


Viszont sokkal kisebb eséllyel találsz idősebb nőt, mint korodbelit. Sok idős nő nem nyitott a fiatalabbakkal semmire. Soknak van férje. Bár mint kiderült az egyiknek is volt, akit megdugtam.

A lényeg hogy próbálkozz sokat. Ha jó vagy a korodbeli nőknél, akkor nem sokkal másabb egy idős nőt (35-50) sem lefektetni.


26/F

2014. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

öszinte választ adok, ne vedd sértésnek!

"na nezd már a hülyegyereket, hogy szökdösik nekem itt"

a természetnek van egy rendje-módja, hiába élünk a 21. századba, ez akkor sem normális, egészséges!

35/N

2014. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5: Én azt hittem, hogy az emberek nem csak a szaporodás okán lépnek egymással kapcsolatra.


Ahogy látod kérdező, sok nő el sem tudja képzelni. De sok meg igen, szóval érdemes próbálkozni.

Bár hosszú távra komoly kapcsolatot nem tudnék idősebb nővel folytatni, de velem is volt már, hogy belezúgtam egy 40 körüli nőbe és maga az érzés, hogy egy másfélszer, kétszer annyi idős nőt kúrsz, fenomenális dolog. A testüket mindig és általában a szellemüket is lehet szeretni.


[link]


[link]


[link]

2014. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igaz. Van valami plusz abban amikor egy idősebb nővel szexelek. Amikor egy nálam 20 évvel idősebb nő kényeztet akkor azt érzem hogy én vagyok élet legnagyobb királya.

27/F

2014. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is dugnék 40-50 közötti nőt...
2014. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
volna rá esély hogy le is feküdjetek vele?
2014. aug. 4. 23:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök neki! Biztos nagyon jó lehet egy fiatallal szexelni, akiben még van tűz, erő, szenvedély.
2014. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!