Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti elkényelmesednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti elkényelmesednétek ha egy lány kezdeményezne?

Figyelt kérdés

pl elmondaná az érzéseit,többször rátok írna

Inkább várnátok, hogy további lépéseket tegyen vagy elhívnátok egy randira,ha tetszene?

(félénk fiúk válasza különösen érdekel)


2014. júl. 18. 21:57
 1/8 Marko polo ***** válasza:
100%

Ha már van egy ilyen lány az olyan mint egy gyöngy a Földközi tengerben :D

Persze hogy randira hívnám

16/F

2014. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

A magadfajta lányokból de elegem van!!!

Ahelyett, hogy nőként, pillantásokkal, érdeklődéssel hoznátok tudtunkra a dolgokat, ránk nyomultok, választást sem hagytok, csak ha kellemetlenül visszautasítunk benneteket.


Az nem nő, aki képes kitálalni az érzéseit, mielőtt meggyőződne a férfi érdeklődéséről.

2014. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lenne és persze akkor már simán elhívnám ha tetszene.
2014. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És én akkor is visszaírnék ha nem tetszene vagy nem lépnék le egyik napról a másikra mint ahogy tegnapelőtt egy csaj tette ezt velem!
2014. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha biztos vagyok benne mit érez és én is ugyanúgy érzek akkor tuti kezdeményeznék, de szeretem meghódítani a partnerem szóval lassan közelítenék :)


21F

2014. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát én nem vagyok egy bátor típus de ha tetszene a lány biztos minden bátorságom összeszedném és elhívnám!
2014. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én örülnék neki nagyon, mert eddig csak 1 lány kezdeményezett nálam :)
2014. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megvárnám amíg moziba hív, elhív sétálni a parkba, romantikázni, közös utazásra, vacsorára, megkéri a kezem.

Ez az ő dolga, hisz elvégre én vagyok a férfi... :)

2014. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!