Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem normalis dolog hogy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normalis dolog hogy lany letemre godolok maskepp is lanyokra. Igaz?

Figyelt kérdés

Ez eleg kinos tema nekem.

Szoval ugye en is lany vagyok de gyakran gondolok maskepp mas lanyokra, a maskeppet ugy ertem hogy vannak olyan lanyok akik nagyon tetszenek, jobban mint a fiuk. Ez mindig igy volt, de most hogy egyre idosebb leszek egyre rosszabb lesz. Marmint tinedzser lany vagyok es nekem fiukat kene nezegetni, utanuk koslatni, nem pedig lanyokat. Ez nem normalis. En beszeltem errol a szuleimmel, hogy mi errol a velemenyuk, marmint arrol ha valaki a sajat nemet (is) szereti. Azt mondtak hogy ez egy gusztustalan betegseg es hogy hanyingeruk van az ilyen emberektol,mert megtudnanak gyogyulni ha akarnanak es az osszeset fejbe kene loni, meg hogy ha az o gyerekuk lenne ilyen azt kitagadnak. De szerencsere az o gyerekeik "normalisak". De en nem akarok ilyen lenni es meg akarok gyogyulni. De nem megy, tenyleg probalkozok de most nyaralas alatt is volt egy lany aki nagyon tetszett, szinte bele szerettem, de ezt olyan rossz kimondani. En ezt nem akarom. Igy is folyton kerdezoskodnek a rokonok hogy "na es mikor hozol haza fiut?" meg ilyenek. Pedig meg alig vagyok 15 eves. Ez az egesz egyszer el fog mulni ugye? Nem akarok ilyen maradni, nem akarom hogy gyuloljenek, fiatal vagyok szoval elmulhat, igaz? Mar az is lehet hogy holnap mar fiuk fognak tetszeni, ugye?


2014. júl. 18. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj Drága ez nem így működik..
2014. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
szerintem a homofóbia a betegség
2014. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem így működik.
2014. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ez nem egy betegség ebbol nem tudsz kigyogyulni , azert tartasz mas lanyokat vonzónak mert nem vagy tisztaba a sajat szépségeddel , es ugy erzed ha hozzajuk vonzodsz akkor majd mellettuk te is tobb leszel de nem mindenki magának a legtöbb es nem szamit semmi más , de ha ez késöbbis igy marad akkor vállald fel és ne erdekeljen masok velemenye , ez teljesen elfogadott dolog es nem fog e miatt kirekeszteni téged a társadalom
2014. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy a szüleid homofóbok, a legtöbb embernek semmi baja a leszbikusokkal, biszexnek lenni (nőként) meg egyenesen normálisnak számít a közvélemény szemében, legalábbis errefelé. Nem fog gyűlölni senki. Bár tudom, nehéz elfelejteni azt, amit kiskorodtól fogva nevelnek az emberbe.

Meg különben sem biztos, hogy a helyzeted változatlan marad, fiatal vagy még.

2014. júl. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
gyönyörű szüleid vannak, csak gratulálni tudok nekik
2014. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
mármint arra értem h így elitéli a melegeket
2014. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ebből nem tudsz kigyógyulni. Ez nem egy betegség. Ilyen vagy és kész. Idővel majd elfogadod magad és akkor jobb lesz hidd el! :)

A szüleidet meg inkább nem véleményezném... :(

De adok egy tanácsot ha a továbbiakban is a lányok vonzanak csak akkor mondd el nekik ha már dolgozol és lesz saját lakásod/házad mert hallottam olyan esetről, hogy az ilyen szülők kitagadták a gyereküket. :/

2014. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnek ilyen szemetek?Inkább ők a gusztustalanok!!!!
2014. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sajnos valószínűleg homoszexuális vagy, és ezt el kell tudni fogadni, baromi nehéz én tudom.

De főleg az elcseszett homofób társadalom miatt.

Remélem minden rendben veled!

2015. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!