Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tükörből selfie - ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tükörből selfie - ezek a lányok szeretethiányosak?

Figyelt kérdés

Olyan képek posztolása a facebookon, ahol egyedül vannak a csajok... Edzés előtt, edzés után, ilyen ruha, olyan kalap... Szeretethiányosak? Pótolni akarnak valamit (valakit)?


pl. ilyesmik [link]


miért jó ez nekik (nektek)?


2014. júl. 19. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább túlságosan szeretik önmagukat mutogatni.
2014. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy ez egy divat is lett most már, én pl nem vagyok oda érte. :D

L

2014. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lényegében már azelőtt szelfiztem mielőtt bejöttek ezek az új fényképezős mobilok vagy facebook. Örültem hogy a saját ellenőrzésem alatt készül rólam a kép. Úgy állhatok be ahogy szeretnék, olyan szögből készítem ahogy tetszem magamnak és annyi időt vesződhetek képkészítéssel amennyi jól esik.

Ha valaki más fotóz az nálam az esetek 60%-ban olyan oldalamat jeleníti meg ami kevésbé előnyös.

A jó képeket megmutattam a barátomnak, és ennyiben ki is merült a szelfi felhasználása. Ami most van az már engem is megdöbbent sokszor. Szerintem ezek manapság olyan célból készülnek hogy önazonosságot nyerjenek a jó képen keresztül az elismerésre. Azok a gombnyomások biztos simogatja a lelküket.

2014. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szeretethiányon van a hangsúly, mert azok is csinálnak bőven akik kapcsolatban vannak. Inkább magamutogatás, visszajelzésre várás.
2014. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
SOK IDIÓTA EMBER -,- TÜKÖR SZELFI OLYAN NINCS B*ZDM*G. TÜKÖR FOTÓ MAXIMUM... A SZELFI AZ AMIKOR A MÁSODLAGOS KAMERÁVAL CSINÁLTOK KÉPET A POFÁTOKRÓL.. a szelfi az nem teljes alakos kép. Istenem sok buta ember.
2014. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nevezd ahogy akarod, egy nyelvet beszélünk, szerintem érthető, mire gondolok. Igazából nem is szeretném teljes egészében megtanulni ezeket az elnevezéseket... mert nem érdekel, ez nem az én világom.


Tehát valahol "betegek" ezek a lányok (fiúk)? Párkapcsolatban szerintem a barátjuktól/ barátnőjüktől kellene visszaigazolást kapniuk, nem? Nem kapják meg, ezért lájkokat gyűjtenek? Így próbálnak kitűnni? Kicsit szánalmas.

De köszönöm a válaszokat. :) 29f

2014. júl. 19. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én sem értettem soha hogy ez mire jó nekik.
2014. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlackDahlia ***** válasza:

Nyugi, (a soknagybetűskisidegesre gondolok)

nem kell agyfaszt kapni, csak mert véletlen a közösségi hálók világában valaki megtévedt, és nem a megfelelő varázsszót használta.

Amúgy meg nyugodtan maradhatunk a selfie megnevezésnél, amúgy is önmagát fotózza, de meg amúgy is nem tökmindegy? Nevetséges az egész! Röhejes!

A könyökemen jön ki a sok idióta önimádó majom, akinek ez a napi programja. Meg is váltam szépen sorban az összes ilyen ego-majomtól.

2015. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!