Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti milyen gyakran...

Lányok! Ti milyen gyakran hordok melltartót? (Főleg, például ha bejön a meleg idő. ) Ti hordok helyette mást, például testhez álló pamut body-t?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 21:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%
Minden nap, még itthonra is. Kis mellem van, de nem bírok meglenni melltartó nélkül.
2014. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor hordok melltartot ha megyek valahova. Itthon sportmelltartoban vagyok az kenyelmes.
2014. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
96%
Én is mindennap hordok, ha megyek valahova. Itthon este veszem le fürdés után vagy, ha egyedül vagyok. Nélküle kellemetlenül érzem magam.
2014. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Három válaszban megkaptam a lényeget.


Pár évet voltam kint, itthon meg azt tapasztalom, hogy megszólnak meg megnéznek, hogy nem hordok.


Nekem is sincs nagy mellem, ezért sincs rá szűkségem, A és B közt, de én meg már elszoktam tőle.


Nekem húsz foktól már elég egy T-shirt.


Várok még választ.

2014. jún. 3. 21:44
 5/45 A kérdező kommentje:
-is
2014. jún. 3. 21:45
 6/45 anonim válasza:
96%

Mindig van rajtam, csak éjszakéra veszem le.

Nagyon kényelmetlen amikor nincs rajtam.

2014. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
95%

Itthon általában nem hordok, csak ha jön valaki hozzám. Utcára valamikor ilyet szoktam: [link]


Van hozzá betét, így nem bimbozok be :D

De valamikor sima melltartót hordok.

2014. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy ha tehetném, én se hordanék melltartót, de akkor mindenfele állnak a melleim :D meg a bebimbózás mindig zavar.
2014. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
95%
Mindig hordok melltartót, reggel indulás előtt felveszem és csak este, lefekvéskor veszem le.
2014. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%

Mindig hordok. Még itthonra is egy merevítő nélküli puha, kényelmeset. Ha nagyon fájnak a melleim, akkor éjszakára is felveszek egy ilyet.


Melltartó nélkül nem mennék ki az utcára, mert zavarna, ha mindenkia pólón átsejlő mellbimbóimat nézegetné. Volt egy idősebb kolléganőm, ő nem hordott melltartót soha, merthogy neki kis mellei vannak, nincs rá szüksége. Horgolt pulcsi alá sem vett fel. Hát ne tudjátok meg, mindenkinek tök kellemetlen volt...

2014. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!