Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy évek múltán se tudtál elfelejtkezni róla?

Figyelt kérdés
Találkoztál valakivel, akivel nagyon jól érezted magad, bele is szerettél, de utána egyéb okok miatt csak sokára láthatjátok egymást viszont. Történt már valakivel, hogy sok idő után sem tudott elfelejtkezni valakiről, olyan mély nyomot hagyott benned? (Ilyesmi, esetleg más szituációban.)
2014. júl. 19. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen volt egy lány akit 5 éve neten ismertem meg, közel lakott hozzánk a szomszéd városba és találkozgattunk is, de mindig húztuk halasztottuk, de jól éreztük magunkat, belé is szerettem, de viszonzatlan volt, vártam rá, de hiába volt amikor majdnem összejöttünk de valaki közbe avatkozott, nehezen tudtam kitörölni őt a fejemből, mert sokáig szerelmes voltam belé, de amikor már kezdtem túllépni a dolgon mindig felbukkant váratlanul és az újra és újra nyomott hagyott bennem és egyszerűen nem bírtam kitörölni. Aminek a vége az lett hogy tavaly Németországba költözött az apjához örökre, bár nagyon sajnálom mert hiányzik, viszont végre sikerült túl tennem magam rajta. Időnként facebookon ha nagy ritkán kiposztol valamit megnézem, és akkor újra előjön az érzés hogy milyen volt vele, főleg hogy az utóbbi időben átalakult mert még szebb lány lett, de már nem keseredek miatta, beláttam hogy úgy sem lesz belőle semmi, így túlléptem.
2014. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Őszintén sajnálom, és köszönöm hogy leírtad!
2014. júl. 19. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy főiskolai csoporttársnőm az, akit biztosan sosem fogok elfelejteni.

Neki volt barátja, én pedig eleve tele voltam gátlással és az "úgysem lenne semmi esélyem nála" érzéssel akkoriban, szóval ha egyedülálló lett volna, akkor sem próbálkoztam volna, pedig soha életemben nem fogott meg senki annyira, mint az a lány. Annyira megkapó volt a személyisége, annyira tele volt olyan tulajdonságokkal, amik belőlem hiányoztak, hogy ha csak rá gondoltam, nem tudtam mást elképzelni, csak hogy hogyan élnénk le ketten együtt az életünket, az milyen tartalmas lenne és milyen hatással lenne rám az az érzékenység, könnyedség, vidámság, derűlátás, optimizmus, ami áradt belőle.


És azóta sem találkoztam olyan intelligens lánnyal, mint ő (csak egy valaki volt, aki hozzá hasonló személyiség). De persze azért nem hozzá mérem az embereket.

2014. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!