Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb, srácok?

Figyelt kérdés

Van a thigh gap: [link]

a fenék ilyen: [link]


és van, amikor összeérnek a combok: [link]

akkor a fenék ilyen: [link]

[link]


2014. júl. 19. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen mi is a kérdés? :D Az, hogy milyen fotót csinálj majd magadról amit kiteszel facebookra? Nekem mindegyik tetszik...
2014. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőről mindig az jut eszembe, hogy a seggbe van szúrva két fogpiszkáló láb.
2014. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
remélem nem baj, ha heteró lányként véleményt nyilvánítok: szerintem a normális, összeérnek a combok kategória a szebb. nőiesebb. a thigh gap az nagyon sovány, nagyon csontos. nyilván van, aki azt a szinte már betegesen vékony kategóriát szereti, de egészségesebb is, ha van némi kis plusz a nőn.
2014. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikkel sincs gond.
2014. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem bírtad volna magyarul megfogalmazni? :D
2014. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez megint egy kérdés, aminek az a célja, hogy megnyugtassanak Téged, hogy a csontvázak nem szépek.

Nekem nem érnek össze a combjaim, mégse ilyen lapos a fenekem, hanem ilyesmi, ha nem nagyobb egy kicsit:

[link]


Hálistennek, még ha nincs is nagy mellem, a fenekem jó, és közben vékony is vagyok, ami nem egyenlő a gebével.

L22

2014. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elsőt markolnám
2014. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Oké lefordítom: az a jobb ha van rés a combok között vagy ha összeérnek?

Amúgy nekem thigh gap-es a combom. Nyilván azt tartom szebbnek. De az is csinos tud lenni ha összeérnek. Akkor viszont már a csípő is legyen szélesebb. Egy gerenda alakú nő összérő combokkal szerintem kevésbé vonzó tud lenni.

Hetero női szemmel.

2014. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem a második jön be ránézésre...de ha a belső alapján az első a megfelelő számomra akkor azzal jönnék inkább össze :)


21F

2014. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Egyébként egyikkel sincs gond, a férfiaknak az a lényeg, hogy tudjanak markolászni, persze bizonyos kereteken belül. A második link egy másik testalkatot képvisel. Valaki genetikailag ilyen-olyan, valaki azért, mert sokat sportol. Nekem mindkettő tetszik, szerintem a nagyobb fenék is jó és szép tud lenni, de mindig kell rá figyelni, hogy ne kezdjen el lógni, viszont lógni még a vékonyabb lányok feneke is tud, ezért kell rátornázni néha. Én 22 vagyok, és már kezdem feldolgozni, hogy 20 után már nem lehet azt csinálni, mint tizenévesen, mert igenis előbb-utóbb meglátszik, ha sok tésztát-édességet eszel.
2014. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!