Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeret belém mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret belém mindenki?

Figyelt kérdés
Akárhány randira/találkozóra elmentem eddig mindnek az lett a vége, hogy a férfi elkezdett üldözni. Bevallja, hogy ő ilyet még nem érzett, elkezdenek hívogatni, ajándékot küldözgetni. Én nagyon racionális típus vagyok, nekem ehhez több idő kell, minden emberi kapcsolatomban inkább az eszemre hallgatok, nem hagyom hogy az érzelmeim vezessenek. Ilyenkor én érzem magam szemétnek, pedig próbálom kerülni a bátorítást. Egyszerűen csak kedves vagyok, beszélgetek, meghallgatom...stb. Egy srác konkrétan fél évig zaklatott egyszeri találka után, utána pedig olyan levelet írt amiben lehord mindennek. Mit csináljak? Szeretnék ismerkedni, de nem akarom, hogy belém essenek, aztán csalódjanak.
2014. júl. 19. 12:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a legjobb fiú barátom, aki mellesleg az osztálytársam ő is nemrég vallotta be, hogy két éve szerelmes belém. Pedig neki sem mondtam soha semmi félreérthetőt. És most nem tudom, hogyan viszonyuljak hozzá.
2014. júl. 19. 12:29
 2/11 anonim ***** válasza:

látod ha önmagad adod, beléd szeretnek...és biztos, hogy a belsődet szerették meg? és nem a külsőd fogta meg őket és csak le akartak feküdni veled?


21F

2014. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván jól nézel ki és barátságos vagy és nincs senkid, ezek szerethető tulajdonságok tehát nem kell meglepődni.
2014. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz egy férfi szerelmes, hogy a lány félreérthető dolgokat mond neki...
2014. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
randizz velem én már kinőttem abbol hogy valakibe első látásra beleszeretek :D
2014. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Áh.., az ilyenek csak puncivadászok. Egy érett férfi nem zsong be kisgyerek módjára, mint amikor cukorkát lát.
2014. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A mindenkit azért szerintem túlzásnak tartanám, elvégre az a környezetedben lévő összes srácra vonatkozna. Viszont ha szimpatikus a viselkedésed és még hozzá csinos is vagy akkor sok mindenkinek megtetszhetsz. :)

Viszont szerintem a túlzott kedvesség miatt üldözhetnek. Legyél picit határozottabb és irányítóbb.

2014. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nem zúgok beléd egy randi után!
2014. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az exem ilyen volt. Állandóan kergették a fiúk és az sem zavarta őket, ha én ott voltam mellette.


Úgy viselkedsz minden fiúval, mintha folyamatosan jeleznél hogy bejönnek neked. Állandóan rájuk mosolyogsz és keresheted a társaságukat.


Hidd el, ez sokkal nehezebb lesz, ha már lesz valakid. Főleg annak, aki a párod.

2014. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megismerkednék veled. Ha belőlem is első találkozón kicsalod ezt az érzést, akkor szerencsés adottságod van.
2014. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!