Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért szeretitek a menő fiúkat piercinggel, tetoválással a testükön, igénytelen ruhákban?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy a 15-30 év közötti lányoknak nem fontos ma már, hogy valaki jó megjelenésű legyen. Sokkal fontosabb, hogy menő legyen, felzselézett hajjal, tetoválásokkal, piercinggel, kigyúrt testtel, igénytelen ruhákba öltözve. Miért fontos ez, illetve ki az, akinek nem ez a fontos? Ma már az igényes, kedvesarcú, jó megjelenésű férfiak nem is kellenek nektek?
2010. jan. 9. 11:33
 1/10 Apollo93 ***** válasza:

Remélem vannak még akiknek bejönnek az ilyen férfiak:D

De szerintem az olyan nőknek, akiknek ez tetszik, nekik ez jelenti a jó megjelenést.....

2010. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó lenne befejezni az általánosítást.

Nekem nem jönnek be. Az ismerőseim közt is csak egy ilyen lány van, de hát ő meg... Csodálkozik is, hogy nincsenek tartós kapcsolatai.

2010. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hm...Nekem nem jönnek be, nem tetszenek...Nem kellene az összes csajt egy zsákba dobni, mindenkinek más az izlése.

L19

2010. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert van aki szerint ez a divat...
2010. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ne haragudj de szerintem sokan pont ezektől a pasiktól undorodnak

nekem az aranyos, ápolt fiúk jönnek be:)

2010. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy az eddigieknek nem ez jön be, de valahogy az én megfigyelésem is az, mint a kérdezőé. Persze, ha odateszem magam, és öltöny+nyakkendő, stb, akkor a feltűnőségtől vonzónak találnak egyesek, de nem értem, miért kellene divatköcsögnek lennem ahhoz, hogy normálisan elfogadjanak.
2010. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 24 vagyok, de írtózom a pírszinges igénytelen ruházkodású pasiktól. a tetoválás az jöhet, de persze nem az egész testére csak mondjuk egy helyre. a zselézett hajat pedig leszarom. most mért ne zselézhetné úgy ahogyan jól áll neki? nem hordhatja minden fiú csakúgy lógva a haját, ahogy esik úgy puffan alapon. a felfele zselézés már kicsit lejárt, deha ezt vki rövid hajjal teszi akkor nem annyira gáz. a kigyúrt testet pedig énis szeretem, persze nemk az izomkolosszusokat, de neis legyen girhes gebe, mert attólis falnak megyek.
2010. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem a piercing miuk bejön, meg a tetoválás, de csak ha igényes. de nem azért mert menő, hanem mert szexi.

a zselézett haj viszont gusztustalan.

és azt írod, h igénytelen ruhák...pff..

kinek jönne be ha valaki igénytelen?

2010. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az igénytelen ruha nálam akadály... a tetkókra bukom, a piercing csak szemöldökben... hát ennyi, sztem ez ízlés kérdése:)
2010. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

100%osan biztos vagyok benne hogy egy lánynak sem jön be az ha valaki igénytelenül öltözik.Az azt jelenti hogy egyáltalán nem figyel magára->ápolatlan.És az ápolatlanság undorító,visszataszító,és még sorolhatnám:)

A piercing meg a tetkó meg nem egyenlő az igénytelenséggel.Nekem is van pc,tetkó is és bejön ha a srácnak is van.Persze egyiknél se mindegy hogy hol,pc pl köldökben(:D) meg orrban nem tetszik.B*zis:) Tetkó meg ne legyen nyaktól felfelé:)

2010. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!