Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a lány, de dohányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a lány, sokat beszélgettünk már közös elfoglaltság keretén belül, de még sosem voltam vele kettesben. A múltkor elhívtam egy kávéra, de tele volt a hely, úgyhogy elvitelre kértük, és a téren fogyaszottuk el. Aztán megkérdezte, hogy zavar-e, ha rágyújt, term´szetesen mondtam, hogy dehogy is. (Neki jól állt, komolyan, de az elveim.)

Mit tegyek?

19F (16L)



2014. júl. 19. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmit. fogadd el igy ahogy van
2014. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így van. majd jó idő múltán esetleg felhozhatod neki ha elég komolynak érzed a kapcsolatot és akkor van rá esélyed de nem szabad változtatni a másik emberen azért hogy nekünk jó legyen !
2014. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze van aki el fogadja de ha szeret miattad le tudna szokni vagy is szerintem ...
2014. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor ez a terv most füstbe ment?
2014. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A barátom úgy vette el a lányt, hogy csak a házon kívül dohányozhat!


A dohányfüst mindenhová belemegy, messziről érződik minden ruhadarabon, a lakásban, az autóban. De ezt tudhatod, ha elveid vannak. megjegyzem, ezek az elvek nálunk is megvannak és egyikünk sem dohányzik. Egy csomó pénz elfolyna hiába!

2014. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ameoland ***** válasza:
kérd meg,hogy tüdőzzön le!
2014. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Arról le lehet szokni.Amikor 16 éves voltam én is cigiztem és19 évesen viszont már nem:))..ha csak ezen múlik?
2014. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
El kell döntened, hogy az elveiddel akarsz randizni, vagy a lánnyal.
2014. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Hagyd a francba. Aki 16 évesen bagózik. Szörnyű büdösek tudnak lenni. "Neki jól áll ". Hülye vagy?
2014. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Elfogadom, talán később a kedvemért letenné:)

Utolsó: borzasztóan erotikusan csinálja:D

2014. júl. 20. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!