Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek, ha látnátok, hogy egy másik lányt bántalmaznak, megpróbálnak megerőszakolni?

Figyelt kérdés

Fiúkhoz szóló kérdés ezzel a témával van sok, sokan írták, hogy természetesen közbeavatkoznának, de mit tehet egy lány?


Csajok, mihez kezdenétek?


2014. júl. 20. 00:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl: segítséget hív, rendőrt, ilyesmi.
2014. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp a földön van alatta meg a csaj akkor fejberúgnám a fa szit párszor meg bordán, vagy ahol érem. Csak ne álljon fel mert a 165 centimmel és az 50 kilómmal nem sok esélyem lenne. :D
2014. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megcsikizném.

.

.

Egyébként ütném mint a lovat, vagy hívnék segítséget. :D

2014. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha beledöglök is segítek egy nőtársamon ilyen helyzetben. A nemi erőszak sz egyik legborzasztóbb dolog, ami emberrel történhet, és bárki, aki tétlenül végignézi, ugyanannyira hibás mint az erőszaktevő.
2014. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Hat rendorseget hivnak, azert annyira buta nem vagyok, hogy elhiggyjem magamrol, hogy erosebb vagyok nala es le tudom utni. Nem hianyzik engem is megeroszakoljon.
2014. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy közbeavatkoznék, mert nem hanyna nyugodni későbn a bűntudat, ha csak elmenekülök a helyszínről.

Előszednék valahonnan egy férfit, mert lányként nem hiszem, hogy lenne esélyem az erőszakoskodó ellen. :/ Közben a rendőrséget is hívnám, ha nagyon durva a helyzet.

2014. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasznosítanám a hat évnyi karate-tudásomat. Tekintve, hogy engem is támadtak már meg. Nem hagynám egy roha**knak se, hogy bántson valakit.

17/l

2014. júl. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy közbeavatkoznék, mert nem hanyna nyugodni későbn a bűntudat, ha csak elmenekülök a helyszínről.

Előszednék valahonnan egy férfit, mert lányként nem hiszem, hogy lenne esélyem az erőszakoskodó ellen. :/ Közben a rendőrséget is hívnám, ha nagyon durva a helyzet.

2014. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a kétszeri kommentért.

Amúgy ötös, inkább közeli segítséget hívj ilyen esetben, ne a rendőrséget, gondolj bele, amíg kiérnek, az legalább 10 perc, vagy lehet egyáltalán komolyan sem vesznek, és ki sem jönnek!

2014. júl. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sajnálnám, hogy egy lusta, dagadt gec1 vagyok, és nem tudnám megverni a támadót

szóval valószínűleg az történne, hogy rendőrt hívnék, és megveretném magam, amíg kiérnek

2014. júl. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!