Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátként tekint csak rám vagy úgy, mint férfira? Kivel gondolja komolyan? Velem vagy a másik sráccal?

Figyelt kérdés
Idén jött hozzánk az osztályba egy lány, aki minden téren tökéletes. Szinte mindenben ugyanolyan az ízlésünk, érdeklődési körünk is szinte ugyanaz.Nagyon tetszik nekem, de nagyon félreérthető a viselkedése.. Osztálykiránduláson berúgott az egész osztály, én elég rosszul voltam, ő jött oda mindig hogy táncoljunk meg hogy jól vagyok-e,meg is puszilt, de persze én nem tudtam táncolni, és egyszer csak odajött,belefeküdt az ölembe elaludt, amikor később felébredt akkor meg hozta a takaróját hogy velem alszik, mellkasomon aludt, simogatta a kezem.. Most pedig Balatonon a nyaralómba lejött velem meg egyik haverommal. Feküdtünk az ágyban és mondta hogy milyen jó izmos a kezem és hogy foghatja-e, mondom nyugodtan, aztán elaludt én átkaroltam, úgy aludtunk, és egyszer csak hívta az egyik gyerek, megfogta a kezem aztán ledobta magáról. Azt a gyereket már 2 éve ismeri, 23 éves, nem egy szép gyerek, de normális.. és lehívta a partra, ő persze egy szó nélkül ment.. mielőtt lejött velünk, akkor a gyerek egy házibuliba lesmárolta ezt a csajt, és utána közölte vele, hogy reméli, hogy ez nem rontotta meg a barátságukat, másnap pedig összejött egy másik csajjal.. de nem merek kockáztatni,csak ha már biztosan tudom. mert mivel osztálytársak vagyunk, ha elmondom neki, hogy mit érzek és neki meg nem jövök be, akkor kerülni fog, menekülni fog előlem, hogy ne kelljen beszélnünk, és én abba belehalnék..

2014. júl. 14. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire bejon neki a màsik sràc is de te sem vagy kozombos szerintem aki elobb lecsap rà. Miért nem csokolod meg te is vagy lépsz valamit? Nem hiszem h ilyeneket csinàlna ha nem jonnél be neki epyértelmü
2014. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Édesem... Mond el neki. Viszont el kellene döntenie a lánynak, hogy téged akar-e vagy mást. Amíg ezt nem tisztázzátok és úgy jöttök össze akkor hatalmasat koppanhatsz. Benne van a pakliban minden, de legalább lesz változás, fejlődés. Amíg így állsz hozzá, hogy bele akarsz halni ne csodáld, hogy mást választ.

Nyugodtan állítsd választás elé, te vagy más....

2014. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki
2014. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de mi van ah ezt az egészet csak "barátként" csinálta? eléggé flörtölős a stílusa alapból
2014. júl. 14. 00:32
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy álljak elé, mivel kezdjem..
2014. júl. 14. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!