Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok, és nagyon tetszik egy lány (szerelemből) kitaláltam egy nagyon nehéz tervet, sikerülhetne?

Figyelt kérdés

Ő 15 éves,Szlovákiában él. Nagyon nehéz volt belátnom hogy szeretem. 11 éves korom óta valahogy másként tekintettem rá,pár hónapja rájöttem,szerelem. De mivel ő nem szereti a lányokat fel hagytam azzal,hogy szeretni fog majd egyszer. Nem rég közölte velem hogy biszex,és barátnője van már majdnem egy éve. Egy világ omlott össze bennem,gratuláltam neki,és mondtam milyen szépek együtt. Utána viszont napokig depressziós voltam,hogy miért,és hogy lehet ez?!

Nos. Most leszek hatodikos. Negyedikben buktam angol nyelvből.kitaláltam hogy idén felvételizni fogok abba a középbe,ahol ő idén kezd. A legjobb akarok lenni,meg akarom tanulni az összes általános anyagot,és a középest is,én úgy vélem,érte bármit! Tudom,lehetetlen lenne megtanulni ezt mind. És arra gondoltam,közel kerülnék hozzá... Szlovákül is megtanulnék beszélni. Szeretnék megváltozni,és új életet kezdeni,ezt pedig így tudok,ez a célom! Sikerülhet? Tudom hogy naiv vagyok,a jegyeim is borzalmasak,de szeretem őt,és érte? Bármit!



2014. júl. 20. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Te nem naív,szimplán agyatlan vagy!!!
2014. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
úh, de aranyos vagy!:) teljesen átérzem a helyzeted, amúgy. szerintem semmiképpen se rossz, ha ilyen jó irányban akarsz változni, ha jobb ember lesz belőled egy szerelem hatására :D am írj privit ha akarsz, 15L vagyok
2014. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Elsőként tanulj meg magyarul helyesen írni.
2014. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb indulattal mondom, hogy most még nem tudod felmérni, mit jelent lányként lányt szeretni. Szerelemmel. Teljesen normális dolog, hogy példaképed, idolod, hősöd van, aki akár azonos nemű is lehet, de sokat változik majd még a véleményed. Hidd el, nem ez a szerelem.


Az viszont szuper, ha egy emberi érzés tud annyira ösztönözni, hogy kiemelkedj a lustaságból, a nemtanulásból, a középszerűségből, és olyan célt ad, ami teljesíthető és abszolút a te érdekeidet szolgálja.


Édesanyádékkal is beszélj a tanulmányaid folytatásáról!

2014. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyet mondok neked: Szlovákiában ne akarj élni...
2014. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom,tudom hogy rossz a helyesírásom,majd azon is.javítók,ígérem! Az a helyzet hogy tényleg példakép volt számomra,mondtam is neki,de ha nem szeretem,akkor ember sem vagyok! Biztos vágyom ebben az érzésben. Állítólag szép,és különleges lány vagyok,csak nem vezér egyéniség. Volt fiú aki szerelmet vallott nekem. Ez az érzés nem komoly. Nem félek,isten ments,félre ne értsétek! Egyszerűen nem érdekel rajta kívül más,én ezt megakarom tenni,felvételizni akarok oda,iskola első lenni,és vele lenni. Ez a célom.
2014. júl. 20. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha az angolt nem tudod megtanulni (ami a legkönnyebb nyelv) akkor hogy akarsz szlovákul tanulni? És egyáltalán hogy lehet angolból megbukni???
2014. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha neki már van valakije akkor nem gondolod hogy hagyni kéne miélőtt még nagyobb csalódás érhet? Meg ott hagynád az osztálytársaidat ,megszokott iskoládat ,barátaidat egy ismeretlen suliért ahol sok idegen van?Mindezt csak azért mert akibe szerlemes vagy oda jár .... és mondjuk mind ezt megléped de barátságnál nem akar többet mert foglalt akkor mit teszel? Már bocsi hogy kédésre kédésekkel válaszolaok de ezek sugalják neked a helyes választást szerintem.
2014. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem fogd vissza magad.Könnyebb mind ezt mondani,mint csinálni és most lehet,hogy ennyi mindent megígérsz magadnak,de ezeknek csak bizony nagyon kevés része fog megvalósulni.
2014. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én csak egyszerűen ezt akarom. Előbb szerettem mint a "párja",én engem más lányok nem érdekeltek sose,és lehetek akármilyen gyerekes,naiv,tudom hogy jobban szeretem őt nála. Én ki állnék érte akármilyen bajban.
2014. júl. 20. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!