Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy érzelmileg zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmileg zárkózott lányt hogy lehet megpuhítani?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen összejött a randi. Én is elég racionális típus vagyok, de azt hiszem beleszerretem. Nagyon normális lány, gyönyörű is, minden stimm. Viszont nagyon bizalmatlan, zárkózott. Kérdeztem hogy állunk, azt mondja nem tudja, nem akarja belelovallni magát. Látom rajta, hogy szépen lassan nyitni akar, de nem mer. Elmondtam neki, hogy bízzon bennem, és nagyra értékelem az eddigieket. Mit tehetnék még az ügy érdekében?
2014. júl. 21. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmit. találkozgass még vele, várj, legyél türelmes, ne siettesd a dolgokat, meg fog nyílni előbb-utóbb, ha szeret, és ha látja rajtad, hogy tényleg szereted és nem akarod kihasználni.
2014. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem mond neki hogy bizzon benned az elég szánalmas, csak lazán randizgass
2014. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne erőltess semmit, legyél vele türelmes és meg fog nyílni
2014. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nagyon türelmes és kitartó. Semmit ne erőltess.
2014. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell várni, hogy megbizon bened. Én is ilyen vagyok, csak én mindenkivel bunkozok. De ha megismerem a másikat imádni fogom :)
2014. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmat csak türelemmel, és őszinteséggel tudsz elnyerni.
2014. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!