Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok érzelmileg zokni, mióta barátom van?

Figyelt kérdés

Már 21 éves vagyok, de most vagyok először szerelmes. 4 hónapja járok a barátommal, és nagyon szeretem.


Rólam tudni kell, hogy korábban szinte egyáltalán nem tudtam sírni. Mások előtt 10 és 21 korom előtt egyszer sem sírtam el magam, még anyukám előtt se. Még a szeretett nagymamám temetésén se, pedig akkor egy világ dőlt össze bennem. Egyszerűen nem tudtam sírni, akkor se ha nagyon szomorú vagy dühös voltam. Csak nagyon-nagyon ritkán, 10 év alatt kb. háromszor ejtettem pár könnycseppet, de azt se látta senki.


Mióta barátom van, ez teljesen megváltozott. Mások előtt még mindig nem sírtam, de a barátom előtt 4 hónap alatt kétszer... Egyszer nagyon dühös voltam valami miatt (nem a barátom miatt), egyszer pedig nagyon fáradt voltam, és egy apró kis konfliktusnál eltörött a mécses.


De ez nem minden, ha egyedül vagyok, akkor már bármikor tudok sírni. Egy reklámon, egy filmen, egy könyvön, egy zeneszámon... Az elmúlt 10 évben ez kizárt dolog lett volna, de most van, hogy minden másnap könnyezek valami ilyesmi miatt. Ennek köze lehet ahhoz, hogy barátom van? Mert elég egyértelműen akkor kezdődött, mikor belészerettem.

A hormonjaim meg vannak bolondulva?

Tehetek ellene valamit? Mert már így is elég kínos nekem, hogy kétszer is elsírtam magam a barátom előtt, és félek hogy később csak fokozódik és hisztisnek fog tartani...


2014. jún. 15. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kiadós krásra van szükséges. Akkor nem rinyálnál folyton.
2014. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemigen tudsz tenni, nekem már két éve ez van mellette... De nem baj, ha elsírod magad, ha szeret, mindenhogy szeret. :) Pl. nálam nincs nyávogósabb, mégsem akart még soha szakítani. :D
2014. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, aki előhozza belőled az érzéseidet, felszínre juttassa az érzelemvilágodat. Nincs itt para. Sírj, amikor jól esik, de ne érzelmi zsarolásként használd.
2014. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem ez pont hogy jó jel :) nem zokni lettél, hanem dúsult az érzelmi spektrumod. Örülj neki! És ne tarts attól, hogy a barátod hisztisnek tart majd, hanem beszélgess vele erről nyugodtan.

24F

2014. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szerelme sok mindent megváltoztat. Nekem például ha a barátnőmet rossz kedvében találom, akkor nekem is rosszabb a kedvem. Kicsit érdekes, ahogy az emberi szervezet működik.
2014. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez ilyen.. szerelmes vagy semmi gond idővel enyhülni fog ez amit érzel. amúgy az érzelmileg zokni kifejezést nem olyanra használjuk aki érzéketlen ?
2014. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bizony #4 nagyon jól írja. Emberi érzéseid lettek, kitágult az érzelmi világod. Nyugi, ez oké. A lényeg, hogy ott a párod akire ebben számíthatsz.

Egyébként a hormonrendszered is ott az okok között. Nőként viselkedsz mentálisan, és testileg is, nem kislányként, mert van párod.

2014. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!