Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell nevetség tárgyává...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nevetség tárgyává tenni egy szerelmes nőt?

Figyelt kérdés

Egy férfi hülyített egy nőt (aki közben a férfibe szeretett)majd mikor "komolyodott" a dolog meghátrált a férfi és elkezdett hazugságokat hiresztelni a nőről.Aminek következtében a nőtől sok ember eltávolódott mert elhitték a hazugságokat amit a férfi híresztelt!


Mire jó ez neki? Az emberek nem gondolnak bele,hogy az "éremnek mindig két oldala van?!"



2014. júl. 21. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
gondolom ez forditva is megesett már amikor a nő volt ilyen rendes
2014. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is bicikli vagyok:DDD
2014. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ezt már teljesen megszoktam, pl. csak beszélgettem egy fiúval, semmi több, egy lány ezt látta és rákérdezett a fiútól hogy lefeküdtünk-e a fiúnak meg tetszett a feltételezés és rávágta hogy persze.. most kb. elég sokan azt gondolják rólam, hogy mindenkivel lefekszem.. de nem foglalkozom egyáltalán vele. Az ilyen pletykaságokkal nem szabad foglalkozni. Én már senkiről nem is hiszek el semmit, először mindig probálom kiismerni, mert ha rám igy pletykálkodnak akkor biztos másokra is.
2014. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megilyedt. Amúgy hagy a francba az ilyet! Tűl béna h felválallja az érzelmeit mások előtt, ìgy menekül mint egy gyerek, ez őt minősìti.
2014. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen de ő már kamasz,hogy igy viselekdjen!Egyszerűen nem értem őt,hisz felnőtt ember!
2014. júl. 21. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak visszaadott agy keveset abból, amit ő kapott...
2014. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!