Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom abból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami bajom abból, ha megfektetem az egyetemi tanárnőt?

Figyelt kérdés

Itt nyaralunk egy helyen mind a ketten, de csak a véletlen műve. Egymástól függetlenül nyaralunk. Én haverokkal vagyok, ő meg barátnőivel. Arra gondoltam, hogy megpattintom a héten, egy félévet tanított és nem is volt vizsgás a tantárgya.

Ma már kicsit fűzögettem, ha elviekben nincs akadálya, akkor holnap bele lendülök...a hét későbbi részében pedig remélhetőleg a csajba is:)

23F és 31N


2014. júl. 21. 23:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jól halad a dolog, ma tegnap óta becézget, ha megfeledkezik kicsit magáról. ma már ült az ölemben és dörgöltem hozzá a farkam. Még 2 napom van ráhúzni a kéjlécre.
2014. júl. 26. 01:34
 12/20 anonim ***** válasza:
Várjuk a további fejleményeket:D
2014. júl. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mekkora egy kis önelégült gyökér vagy..megpattintod..pfuj. Ezt így meséld el neki is az arcába, hogy miket firkálsz róla, ha ekkora az arcod.

Na pl ezért a gyermeteg viselkedésért nem kéne soha fiatalabb, óvóda, nagymenőzés, éretlenség. Inkább tennéd össze a két kezed, hogy szóba állt veled, kisfiú.

Ha fáj az igazság, húzz csak le, ez olyan nagyfiús reakció.

2014. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Csak nem féltékeny vagy?:D


A korát illetően mondjuk tévedtem, pár évvel fiatalabbnak hittem, de sebaj.

2014. júl. 26. 02:01
 15/20 anonim ***** válasza:

Álmaidban, picim:D

De komolyan, ez a viselkedés szerinted nem gáz, ennyi idősen? Mint egy kiskamasz.

Tudom, nagymenő duma, és huha, esetleg lefekszik veled valaki, de.. és akkor mi van? Te vagy az ász, értem, de nem két emberen múlik?

2014. júl. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Akkor most mennyi idős?

Ki ne hagyd! Nehogy szégyent hozzál ránk!

2014. júl. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ma oda teszem magam. Az ölembe hajtja a fejét, ígérem:D
2014. júl. 26. 09:04
 18/20 anonim ***** válasza:
hajrá! :)
2014. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na bekapta?:D
2014. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
És az csak a kezdet. Akit érdekel, érjen privátot, mert a beszámolót nem biztos, hogy tűrik az üzemeltetők:D
2014. júl. 28. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!