Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt ilyen? Mitől lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már lassan 3-éve, csalódtam nagyon egy internetes pasiban, mindent ígért, semmit nem adott, pár randi volt, és kb.-interneten együttlakás, rohadt társkereső...

Szó szerint a betege voltam..

Sikerült már 2-éve végérvényesen túltenni magamat rajta, de még a mai napig bennem van, hogy kb-havi 2x-meglesem, hogy fent van-e még a keresőn, és igen, mit írt, ilyenek...

Aztán törlöm magam, és mint egy drogos megkapta az adagját, élem tovább az életem...

Olyan mint egy rossz szokás, valahogy beidegződött, már aranyóráért se kéne, de mégis, akkora volt a trauma, mikor rájöttem, hogy 10-éve ott lakik a keresőn, és soha nem fog senkiért se dobbantani, mégis néha elkap a leselkedhetnék...

Elmúlik ez?



2014. júl. 22. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
elmúlik,sose értettem hogy lehet igy manipulálni nőket, egyszer kipróbáltam hát nem nehéz ,ilyennek általában van valakije csak kalandozni akar
2014. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy hozzá teszem, hogy soha semmilyen oldalon nem voltam megtalálható előtte, mármint társkeresési céllal, és nem is áll szándékomban...

Már arra is gondoltam talán nem is voltam, szerelmes, csak a függőjévé váltam, amúgy mikor végleg be sokaltam és az utolsó utolsója végén többé nem törődtem vele, feltörte az e-mail fiókomat, és a f-bookomat is, ezért nem vagyok többé megtalálható ott, még az utcán is követett, bizonygatta, hogy szeret, de csak a neten akar kapcsolatot, amúgy elmúlt már 40-is...

2014. júl. 22. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
nem voltál szerelmes csak azt hitted, neten nem egészséges kapcsolatot tartani, szerintem unalmas próbálj élőben, ha csinos vagy akkor hamar eljön az igazi
2014. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves vagy, és köszönöm!

:))

Az az érdekelne, mással is történt ilyen?

2014. júl. 22. 09:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!