Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, de nagyon nehezen elégítem ki magam. Milyen módszerek vannak még, amivel talán újra elélvezhetek?

Figyelt kérdés

Elég ciki ezt most így feltenni, mint kérdés..15 éves koromban maszturbáltam először. Azóta persze többször megpróbáltam, de nagyon gyorsan elment "az" az érzés. Mostanában viszont már szinte semmi sem esik jól.

Esetleg mivel próbálkozhatnék még? (még szűz vagyok)


2010. jan. 9. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2010. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ecsettel izgasd a csiklód.
2010. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok. :) igen, ez fontos..
2010. jan. 9. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ecsetest megpróbálod? Valami nagyon finom, puha ecset legyen.
2010. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran elégíted ki magad? Mert ha túl gyakran, akkor közbe kellene iktatni egy kis szüntet. Nekem pl pár nap esetleg egy hét kihagyás után sokkal jobb, mint ha mondjuk naponta csinálnám.
2010. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy amikor érzed, hogy mindjárt elmész, akkor pár másodpercre állj le! Ha ezt sokszor megcsinálod, utána hosszabb ideig tart az orgazmus.
2010. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát.. sohasem csináltam napi szinten :)
2010. jan. 10. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!