Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket, ha odalent szőrös?

Figyelt kérdés
Bikinivonalig mindig szőrtelenítek, viszont sajnos nem azok közé tartozok, akik kevés szőrrel vannak megáldva. Sok időt fordítok a lábamon a szőrtelenítésre, vagy éppen a hónaljamnál. Lent, én úgy gondolom, hogy jó úgy ha fazonra van vágva és kész. Titeket mennyire zavar fiúk az első alkalomnál, hogy van szőr.. vagy egyáltalán bármikor.. Mennyire zavar? :(

2014. júl. 22. 08:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavar, de ne dzsungel legyen :D
2014. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
vágd le és randizhatunk
2014. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, de ízlések és pofonok, sokaknak bejön :)
2014. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 -=Koldus=- ***** válasza:
Én a csupaszt szeretem a legjobban, de ha fazonra van nyírva akkor nincs miért aggódnod. Az a lényeg, hogy nyalásnál ne kelljen köpködni a szőrt, mert az elég kiábrándító :/
2014. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

már nem azért a 20 fillérért, de ha rövidre van nyírva akkor is kellhet köpködni :D - bár a hosszától is függ, mert a 2-3 mm hosszúságú is rövidre nyírt, de mégis könnyebben kihullik magától a szőr... - ellenben a 1,5 centis is lehet rövidre nyírt, mégsem hullik feltétlen...

jó az úgy, ne parázz!

28/F

2014. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
engem kifejezetten zavarna
2014. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar. Nyalás közben lehet hogy meg kell állni kivenni egy-két szőrszálat a számból, de akinek ezen múlik egy kapcsolat vagy akár egyetlen együttlét, azzal komoly bajok vannak.
2014. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
nagyon zavarna
2014. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, én a csupaszt szeretem.
2014. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. A csupasz a nyerő.
2014. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!