Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeríntetek egy próbát megér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeríntetek egy próbát megér?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy tegnap szekított velem a barátnőm, közös megegyezés volt, és most újra csak barátok vagyunk. a szakítást megelőzően három-napra eltünt, nem tudni hová. azt mondta nem miattam akart szakítani, hanem mert nem tudja felejteni az exét, de szeríntem az is szerepet játszott, hogy komolytalan vagyok. arra gondoltam, hogy ha esetleg megkomolyodnék, és koromhoz illően viselkednék akkor kérek tölle egy újabb esélyt a kettönk kapcsolatának.

szóval, szeríntetek van még rá esély, hogy újra összejöjjünk valamikor?

vagy inkább hadjam a fenébe az egészet?

de nem tudom kiverni őt a fejemből és rohadtul hiányzik, én még mindig nagyon szeretem őt, és még sokáig szeretni fogom.

kérlek segítsetek. mit tegyek?


2014. júl. 22. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
hagyd,az exét szereti
2014. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de, szerintem mindketten tudjuk, hogy a szakítás előtti pár napban mit csinált. Képzelj el egy vad szenvedélyes szeretkezős jelenetet...na ezt 3x24 órán keresztül képzeld el a csajjal és az exével. Szerintem ezt már buktad, nem biztos, hogy a komolytalanság miatt. Én is az vagyok, lassan 9 éve együtt a lánnyal és a közös babánkkal. Pont emiatt imád, hogy ennyi idő tán is nap-mint-nap meg tudom nevettetni a 26 éves létemre 17-18 éveshez méltó hülyeségeimmel. Egyszerűen Ő is azt érzi az ex iránt, amit mint Te őiránta. Szereti nagyon és baromira hiányzott neki. Szerintem felejtsd el. Tudom fáj... de nem te leszel az első szerelmi bánatos humán egyed az emberiség történetében...
2014. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!