Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem ennél a lánynál, megér még egy próbát?

Figyelt kérdés

Sajnos pár hete van barátja, de korábban velem járt egy pár hónapig, amit én elcsesztem, mert zárkózott voltam és mindent elvicceltem, mellesleg ő is pont ilyen, ezért én nem is gondoltam volna, hogy ez ennyire rossz dolog a részemről. Ő volt az első kapcsolatom, és korábban én soha senkivel nem akartam ilyesmit, az összes lány egyformának tűnt, nem is értettem mi a jó egy kapcsolatban... de mellette tudtam, és még sose voltam olyan boldog, mint vele.

Mivel egy szakra járunk, így azért láttuk egymást azóta is, a szakítás utána hónapban nagyon sokszor voltam vele, órákon és utána is, mindig örült neki, láttam rajta, de mikor felvetettem, akkor a fenti indokok miatt elküldött... pedig látom rajta, hogy szeret, ez teljesen biztos (legalábbis akkor még biztosan, és csak nem múlt el ilyen hamar), de félt tőle, hogy én nem szeretem őt és nem veszem komolyan és igazából nem is őt akarom, csak úgy valakit. Ez persze nem igaz, csak hülye voltam, nem mutattam ki eléggé, hogy mennyire fontos nekem.

Most a hétvégén lesz egy kiscsoportos feladatunk egyetemen az egyik délután, (és mellesleg pár napja írt nekem egy elég hosszú levelet a kapcsolatunkról, hogy mi miért volt... életében először ő keresett engem)... a feladat után megpróbáljam még egyszer elmondani, hogy mit szeretnék tőle, vagy már vajon egy életre elkönyvelt ennek az éretlen srácnak?


2013. dec. 11. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
majdnem 4 milliárd nő él a Földön. szerinted?
2013. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"pár hete van barátja" -> nem
2013. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, 4 milliárd... de milyenek? Na nem azért, nagyon sok lány van, akit vonzónak tartok, sokkal jóban is vagyok, és mindig is "körberajongtak", de senkivel se akartam semmit, amint a kapcsolat szó vagy bármiféle elköteleződés szóba került azonnal menekültem és úgy éreztem, hogy börtönbe akarnak zárni.

Ezzel szemben nála gyakorlatilag egyből tudtam, hogy együtt szeretnék vele lenni, és nem a szex miatt, nem azért mert gyönyörű, hanem mert mellette szabadnak éreztem magam... pedig mindent elmondtam neki magamról, minden rosszat is, másokkal sose akartam ilyen őszinte lenni.

Egy pár hetes kapcsolat pedig szerintem még semmit nem jelent, főleg, hogy tudom, hogy egy 2-3 hónapja még egész biztosan szeretett engem, csak nem múlt el máris :/

2013. dec. 11. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:

1.-nek:

Abból a ~4 milliárd nőből , számold le azokat , akik Mo-n élnek , akik a kérdező esetei , akik vele egykorúak és normálisak. Na mennyi jött ki? :)

2014. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!