Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon be vagyok indulva, azt nem tudom miért, de reggel és este is érzem, amikor aludni megyek, hogy tudnék még mit csinálni alvás előtt.

Esetleg van olyan szer amivel csökkenteni tudnám a nemi vágyaimat? Próbálkoztam a sporttal hátha lefáraszt, de kezdek úgy viselkedni, mint egy b*szatlan p*csa, már bocsánat. :(

Nem vagyok megelégedve a testemmel, mert nemrég épültem fel az anorexiából (49kg vagyok 164cm-hez), így szinte kizártnak tartom azt, hogy lefeküdjek egy fiúval, de már ez sem állapot.

Tulajdonképpen jól akarok lakni anélkül, hogy ennék. Valami ilyesmit érzek a szex terén. :S

20/L



2014. júl. 22. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nézd neked is elmondom irj privátot
2014. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy önkielégítés igencsak rád férne :)
2014. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es mit szeretnél mondani?
2014. júl. 22. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
mit csinálj
2014. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress egy elkötelezettség nélküli kapcsolatot ami csak a szexröl szol. Egy lánynak csak annyit kell mondani, hogy gyere és már kapja is a rengeteg ajánlatot ami közül válogathat. (Mondod nekem?:-))))
2014. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!