Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy 15 éves lány érett egy 22 éveshez?

Figyelt kérdés
Az elején leszögezném, hogy ez a lány nem én vagyok, csak egyik haverom mesélte nekem, és kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. A lány 15 éves, és a barátom azt mondta, hogy kib*szottul érett, a magyarázat pedig az volt, hogy a lány felelősséget érez minden iránt, és a külsején is látszik, az öltözködésében, meg hogy kb 20-nak is kinéz. Láttam róla képet, tényleg szép, viszont az arca full smink, az öltözködése meg nem igazán illik egy 15 éveshez, de attól még szép. Jó, talán kissé az irigység is beszél belőlem, mert engem 15 évesen nem engedtek volna el a szüleim nyaralni más országba a 22 éves perzsa barátommal. Nem érdekel, hogy más ember mit csinál, szíve joga, csak szerintem 'ennyitől' még nem lesz érett egy 15 éves. Ha letett már valamit az asztalra, akkor talán. Én keményen tanulok, vannak vágyaim, elképzeléseim a jövőmet illetően. Ezen egy kicsit össze is vitáztunk a barátommal, és csak kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.
2014. júl. 22. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hát legyen. az érettség nem feltétlenül attól függ, hogy ki mit tett le az asztalra.
2014. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán nem szép dolog. Nem kéne kirángatni a gyerek korból. :/ Ha alapból olyan mint írtad, akkor semmi gond.
2014. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is 15 éves lány vagyok.Ismerem a velem egykorú lányokat.Az már mindjárt nem érett dolog,ha tonna smink rajta.És azért elbeszélgetnek a szüleivel hogy hogy tudja elengedni a 15 éves lányukat egy tőle jóval idősebb pasival más országba..na jó ez egy kicsit gáz..sztem egyáltalán nem érett már bocs.
2014. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a lány az érett hanem a haverod éretlen.
2014. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se érett, ez a szituáció inkább a 22 évesre nézve szánalmas, mert valószínűleg azért foglalkozik kislányokkal, mert a többi 22 éves nőnek egyáltalán nem kell, mert van valami defektje.
2014. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor látom, nem vagyok egyedül, mert én sem igazán tudok egy 15 éves lányra érett nőként tekinteni, mikor még én sem vagyok az 18 évesen. Csak kicsit rosszul esett, mikor megmondtam erről a haveromnak a véleményem, és hogy annak a csajnak a pasija az éretlen, ő pedig, hogy ilyen érett lányt ritkán lehet találni, az a pasi szerencsésnek is tartja magát, engem meg majdhogynem éretlennek nevezett (nem szó szerint), mert nem tudok elképzelni egy 15 éves kislányt, mint egy érett nő.
2014. júl. 22. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
olyan hogy perzsa már rég nincs max cigány barátod volt!
2014. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hogy érett? már nem zöld?

kicsit mizogin lesz de a nők kb. 12 éves koruktól 52-ig meg vannak győződve, hogy épp most vannak ott leginkább fejben és ez úgy 30+-tól lehet is igaz de előtte ők se jobbak a srácoknál.


Attól, hogy nagy a csöcse vagy utcalánynak sminkeli magát maximum szexuálisan lesz/tűnik érettebbnek. Szórakozni tökéletes de komoly kapcsolatra nem való egy 15 éves lány. Talán még egy 18 éves se, kell egy kicsit éljen előtte, hogy tudja mi a fontos neki és ne a nála öregebb pasijának hódoljon be teljesen aztán meg 30 évesen jöjjön rá, hogy azt se tudja kicsoda.

2014. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!