Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többségének bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségének bejön, ha egy férfinak kisebb szakálla van?

Figyelt kérdés
Vagy erősen borostás
2014. júl. 22. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem annyira.
2014. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon.

A csupasz arc annyira nem tetszik.

2014. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Egy napos borostát még elviselek, férjem 2 naponta borotválkozik.
2014. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyenletes borosta tetszik!
2014. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csupasz arc nem jön annyira be, a szakálltól lesznek férfiasabbak a palik.
2014. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg, kinel. Nem mindenkinek all jol. A parom pl sosem borotvalkozik meg teljesen, hanem csak trimmelovel es mindig van kis borostaja, aztan kesobb rovidebb szakalla. De szerintem neki nagyon jol all es en imadom rajta. Elotte az osszes parom simara borotvalta az arcat, de nekik nem is allt volna jol a borosta...
2014. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!