Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak? Hali mindenkinek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak? Hali mindenkinek! Van egy lány akivel kb 1 hónapja beszélek naponta. Nekem bejön és lehet én is neki de csak kisebb jelzések voltak. Ma szeretném közölni mit érzek mit ajánltok van valami jó szövegetek vagy valami? :D

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Én ezt nem értem, hogy miért kell a másikra rázúdítani úgy az érzéseiteket, hogy még nem is volt köztetek semmi, és csak ismerkedtek? Hívd el inkább valahova az kevésbé ijesztő, mint hogy megmondod neki, hogy mennyire tetszik... És sokkal egyszerűbb is randit kérni, mint érzelmileg kitárulkozni.


28/n

2012. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

28/n-el teljesen egyetértek!!!!!!


24N

2012. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem te azért választottad ezt a napot mert Valentin nap! szerintem ha mindenképpen akarsz valamit lepd meg valami kis virággal aztán kész mondjuk rózsaszín rózsa vagy fehér de ne vörössel! mert elijesztenéd ez kedves gesztus lenne tőled! de tényleg ne közöld lassíts és ismerkedj hidd el minden lány szereti a lassabb ismerkedést! 16/L
2012. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a lassúbb ismerkedésre szavazok! Valentin nap ide vagy oda, nem feltétlen pont ma kellene elmondanod neki, csak mert szerelmesek napja van. Hagyd, hogy a dolgok fejlődjenek maguktól. Az ismerkedésnek, egy kapcsolat kialakulásának megvan a maga üteme, tempója, ami minden (jövendőbeli) párnál más és más. Nem kell semmit sem sürgetni :). Aztán cselekedj, ahogy érzed, ha ugy érzed, ma van a nagy nap, akkor akár ma is elmondhatod neki.
2012. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!