Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb ha a lány kezdeményez? Egyenjoguság van nem?

Figyelt kérdés

csomó ilyen jellegű kérdés van az oldalon hogy a fiúknak kell kezdeményezni. én meg szeretem ha a csaj lép. mi ezzel a probléma

én introvertált vagyok nekem nehezen meyg a nyitás egy csaj felé.

jöjjenek oda énhozzám már mindenki egyenlő nem?



2014. júl. 22. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezzel sose volt gondom ,mindig a nők szedtek össze, lehet viccesen hangzik de igaz
2014. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha csak kacsintgat nem megy oda hozzád fordulj az Egyenlő Bánásmód Hatósághoz ,mert bizony ez nemi előítéletesség!
2014. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én azért gondolom, hogy egy fiúnak kéne inkább kezdeményezni, mert a lányok attól félnek, hogy ha ők a kezdeményezőbbek könnyűvérűnek hiszik őket és a fiúk keményebbek, szerintem egy lánynak jobban fáj a visszautasítás.
2014. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Én küldöm a jeleket a srác felé, de ő tegye meg az első lépést. Pl volt olyan, hogy szemeztünk, aztán bejelölt faceen (ergo ő lépett először) majd ráírtam (mert pár napig nem tudtam netre menni). Vagy olyan is volt, hogy odajött hozzám, leszólított elhívott buliba, de én jelöltem be.

Abból viszont nekem még nem sült ki jó, ha én kerestem fel elsőnek a srácot, én kezdeményeztem a találkozót. Ezekkel bár szerettem volna, de sose jött össze. Aki viszont odajött hozzám, azzal igen.

24N

2014. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
#2 vagyok , de amugy komolyan ha bejössz neki miért ne kezdeményezhetne
2014. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem "jobb" de nekik is lehet...
2014. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
A jogaink ugyanazok, a természetünk még hálistennek nem annyira.
2014. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A nők már rég több joggal rendelkeznek. Ha ezt nem látod be, akkor egyedül maradsz.
2014. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
merrt mi a baj a férfi természettel?
2014. júl. 22. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez nagyon kényelmes langyos álláspont.

Legyél már egy kicsit ’’tökösebb,, -nemet mondanak és akkor mi van?

Ha 10 esetből 10x ez történik, akkor a hiba az Ön ’’ készülékében van,,

Egy kis önismeret segíthet ezen is.

Férfi a vadász ,nő a vad.

Férfi a hódító a nő,aki behódol az arra érdemesnek.

2014. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!