Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb ha a lány kezdeményez? Egyenjoguság van nem?

Figyelt kérdés

csomó ilyen jellegű kérdés van az oldalon hogy a fiúknak kell kezdeményezni. én meg szeretem ha a csaj lép. mi ezzel a probléma

én introvertált vagyok nekem nehezen meyg a nyitás egy csaj felé.

jöjjenek oda énhozzám már mindenki egyenlő nem?



2014. júl. 22. 16:48
1 2
 11/12 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Te összekevered a fogalmakat. Az egyenjogúság a jogokra utal, nem a kötelességekre. Másfelől egyenlőség és egyformaság két különböző fogalom. Férfi vagy, meg kell tanulnod kezdeményezni. Ha azt várod, hogy a csaj szedjen fel Téged, utólag ne panaszkodj arra, hogy a kapcsolatotokban is ő hordja majd a nadrágot. Egyébként ahogy Te felmented Magad a kezdeményezés felelőssége alól, amiért gyáva vagy pont ugyanaz a tészta, mint amikor egy 24 éves lány kiírja ide GYK-ra, hogy ugye nem baj, hogy még szűz. Az önbizalom, a szociális közeledés tanulható. Vesd bele Magad!
2014. júl. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Légy szíves kérdező áruld már el nekem hogy a kezdeményezésnek (kapcsolat kialakítás) mi köze a jogalkotmányhoz (egyenjogúság). Köszönöm!
2014. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!