Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napja késik . Lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja késik . Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A múlthónap óta valahogy elkezdett nőni a cici sokkal változékonyabb a hangulatom és zaba géppé váltam ... igen ám de múlthavi mensi is késett de megjött a megszokott ideig tartott de a végére barnás volt 1-2 napig . Akkor is volt egy női megérzés h terhes lehetek de mivel megjött elvetettem a tesztelés gondolatát is ... igen ám de most 2 hnap lesz 3 -dik h késik és érzésem sem sincs aprányi görcs sem h utalna rá h megjönne bimbó enyhén érzékeny viszont ... lehet h terhes vagyok ? nem védekeztünk csak megszakításosan így nem lepne meg a dolog ..

2014. júl. 22. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem védekeztetek, így lehetséges. Én olyanról is tudok akinek egy hetet késett vagy többet. Befolyásolja a lelki állapotod is. Ha nagyon rástresszelsz. Hogyha megakarod nyugtatni magad akkor csinálj egy tesztet.

25/F

2014. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Abszolút de nem vagyok rá stresszelve meg nagyon stresszes napjaim se vtak manapság .... de viszont a kérdésem feltevése óta ez a 4.-ik nap h még mindig semmi ... még várok de úgy látszik egyre inkább pozitívra hajlik a dolog ...
2014. júl. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!