Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy olyan lánnyal kezdeni aki fél egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés
mindketten 20 évesek vagyunk, jól elszoktunk beszélgetni, de ahogy közelebb akarok hozzá kerülni megijed...

2014. júl. 22. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, szerintem semmit.
2014. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tartsd meg havernak. Csak az idődet pazarlod. Én is ismerek ilyet.
2014. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Tudtok egy kicsi mesélni róluk?
2014. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám
2014. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát kár érte, pedig nayon aranyos és kedves lány...
2014. júl. 22. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Az hogy te jól elbeszélgetsz egy csajjal az még nem jelent semmit.

Nem tetszel neki.

Ha vonzalmat érezne irántad nem félne tőled.

Hagyd békén.

2014. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mesélek:

Megbeszéltem vele valami közös programot meló utánra, aztán meló vége előtt 10 perccel eszébe jutott hogy neki más dolga is van, ne haragudjak közbejött valami, minden kettesben történő programot került, hiába voltunk meg jól.

Párszor eljátszotta velem aztán hagytam az egészet. Utána más pasikkal is ezt csinálta. :D

2014. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet őket törni.
2014. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hogyan? :D
2014. júl. 22. 21:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Kitartással, komoly szeretetkimutatással (nem tolakodással). Esetleg úgy, hogy rákérdezel, volt-e már kapcsolata, szeretne-e, hogyan képzelné el, stb, s ilyen témákról beszélve kipuhatolod, hogy miért fél, vagy mit akar, akár azt is mit gondol rólad.

Én is félek a kapcsolattól, nekem sem volt még sosem, de szeretnék már egy jó ideje.

Másik módszer, hogy határozottan beleviszed kapcsolatosdi játékba. Pl. megérinted, közel húzódsz séta közben vagy egy padon ülve, átkarolod a hátát, megsimogatod, szemügyre veszed a kézfejét, kényeszteted az arcát, rendezgeted, simogatod a haját, hozzádörgölöd a fejed a nyakához, arcához, megpuszilod, ha nem hárít nagyon akár a száján is, stb. Persze nem mindent egyszerre feltétlenül, lassan sorban is lehet. Én 3 pasit aki közeledni akart lepattintottam (az elsőnél 19,5 éves voltam), mert nem esett jól a fizikai közelség, pedig volt olyan akivel nagyon is jól elbeszélgettünk mély lelki problémákról is. A 4. nekem is tetszett, de csak egy hirtelen első csók lett, és kis hátsimogatás előtte a kocsmában. :D Az 5.-től megint nagyon féltem, de mikor 3 hónap ismerkedés és célozgatás után (tudtam, hogy kedvel, de tudatosan nem akartam reményt kelteni benne) egy határozott mozdulattal szorosan mellém ült és elkezdte a fennebb leírtakat csinálni velem. Én csak reszkettem, és néztem ki a fejemből más fele vagy az ölembe, szinte sírtam, nagyon fura érzésem volt, mert kellemetlen is volt a közelség de erre vágytam régóta, és úgy fogtam fel, hogy muszáj már kilépjek a konfortzónából. Rá pár napra már nála aludtam, s hamar elmúltak a gátlásaim, én is élvezni kezdtem. Bár szerelmes nem vagyok, és tudom, hogy nem lehetne köztünk hosszú távú kapcsolat, szeretem, mert sikerült ledöntenie a magas falakat köztem és a férfiak között. Szóval a mély vízbe való dobás nálam sikeresen vált be, bár lehet ha nem beszélgettünk volna el olyan jókat előtte 2-3 hónapon keresztül illetve nem tánctanfolyamon ismerkedünk meg, akkor nem jutottunk volna ide.

2014. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!