Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Édesapám összejött egy 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesapám összejött egy 31 évvel fiatalabb lánnyal, aki 1 évvel idősebb nálam. Féltem édesapámat ettől a kapcsolattol, de nem tudom, hogy ha megmondom neki, nem fog-e rám megharagudni, azt hiszi, féltékeny vagyok esteleg irigy?

Figyelt kérdés

Nem akarom őt elveszíteni! Én is lány vagyok. Féltem őt, nem értem, miért kezdett vele, és nem mondta neki, hogy akkora lányom van, mint te, nagy a korkülönbség. Nem gondoltam volna róla, hogy ilyenre képes! Mi a jobb, ha beszélek vele, és akkor átgondolja, vagy ha nem, és rájön magától? Nem hiszem, hogy jól kerül ki egy ilyen kapcsolatból, ha vége, és nem hiszem, hogy soká tarthat. Nem akarom, hogy édesapám összetörjön!

Mit csináljak, mi a jó? Beszéljek vele, vagy ne?


2012. szept. 28. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
A "mostoha anyudat" véletlenül nem Vikinek hívják? Ismerek egy Viki nevű csajt, aki összejött egy középkorú palival, akinek az idősebb lánya épp egy évvel fiatalabb nála.
2012. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez elég durva.Szerintem nem kell félteni az öreget.Remekül belepasszol ebbe a csodálatos világba és az új divatba.
2012. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hanariko ***** válasza:
100%

szerintem óvatosan megpendíthted a dolgot, elvégre nem normálsi ez a szitu. De ez attól is függ milyen a kapcsolatod úgy általában apukáddal. Mindent megbeszéltek, nem mindent, szóval hogy mennyire vagytok nyíltak egymással.

Amúgy ettől többet nem tehetsz úgyis ő a szülő, az okosabb meg blah, blah... ha majd rosszul sül el, tanul belőle. De nem biztos h rossz vége lesz, csak egyszercsak szakítanak.

2012. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem egyedi eset. Nekem eszembe nem jutna 30 évvel öregebb "bácsival" kikezdeni. :-(
2012. szept. 28. 19:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Apád bohócot csinál magából, nem vagy egyszerű helyzetben, az biztos. Én a helyében minimum megkérdeztelek volna erről az egész helyzetről, hogy hogy éled meg és hasonlók. Szerintem beszéld meg vele, nyugodt stílusban.
2012. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyukámmal lakom, nem szóltam eddig bele a nőügyeibe, de ez olyan furcsa. Anyukáméktól is hallom, mert jóban vannak apukámmal, és tud róla, hogy vénségére meghülyült, nem tart ez sokáig. De meddig fog tartani?! Én addig oda sem megyek apukámhoz! Egyke vagyok, és anyukámmal beszélem meg a magánügyeim. És ezért tipródom, hogy van-e jogom beleszólni? De nem kéne felnyitni a szemét? És ha azt mondja, hogy ő sem szól bele a dolgaimba? Nem akarok összeveszni vele!
2012. szept. 28. 19:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vele élsz, akkor szerintem hagyd, így nem vagy közvetlen elszenvedője ennek az egész komédiának.

Apád hidd el tisztában van azzal amit csinál, vállalja majd a következményeket is, kár aggódnod érte.

2012. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És "csak" az a baj,hogy idősebb vagy látod,hogy kihasználják mert ha igen akkor beszélj vele.

Amúgy hány éves?

2012. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen következményeket? Kösz, nem akarok kistesót. Édesapám 54 elmúlt, a nője 23, én 22 leszek.
2012. szept. 28. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gyerekre gondoltam, hanem egy esetleges pofára esésre. Nyilván nem véletlenül egy ennyi idős lánnyal jött össze egyébként, valószínűleg nem egy teljes értékű kapcsolatot remél tőle.
2012. szept. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!