Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

155 cm, 55 kg, (husi, de épphogy csak kicsit több rajta a fognivaló) ovális fejforma, nagy zöldesbarna szemek, hosszú szőkésbarna haj, van melle és feneke, kedves, őszinte, aranyos, mosolygós, a stílusa: a laza és a csajos keveréke. (aki nem tudná, ez úgy néz ki hogy: CSAKIS hosszabb szárú tornacipő, csőgatya, egyszerű, de csajos felső) szeret olvasni, lehet vele hülyülni, de értelmes dolgokról is lehet vele tökéletesen beszélgetni. Imádja a zenét, mindenféle stílust. Imádja a rejtélyeket.

Jó tanuló, intelligens.



2014. júl. 22. 22:41
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Elnézést, tudtam hogy kihagytam valamit. Sok törődést igénylek, és nagyon hisztis leszek, ha nem kapom meg.
2014. júl. 22. 22:49
 22/43 anonim ***** válasza:

szerintem sok fiú csak veled járna!

Remélem segítettem az önbizalom növelő tréningeden, de igazad van, használd ki, és csak a jókat vedd figyelembe, mindenkinek kell az elismerés...

Fel a fejet, told ki a mellkasod, és élőben is zsebelheted a dicséreteket, utána már úgy is csak az érdekel aki a füledbe suttogja.. :))

2014. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos volt, köszönöm:)
2014. júl. 22. 22:57
 24/43 anonim ***** válasza:
Hát nem sok ilyen lánnyal találkoztam még, akikkel igen, azoknak már tartós kapcsolata volt. Sajnos.
2014. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kapcsolatom. Ezek után nem mondom azt, hogy azért mert nem tetszek senkinek, de eddig még nem volt nagyon jelentkező..
2014. júl. 22. 23:03
 26/43 anonim ***** válasza:
Nekem duci, azt sem tudom hány éves, nálam alap a magassarkú.
2014. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
:D Van magassarkúm, de kedves barátnőim azt mondják hogy nem tudok benne járni xD
2014. júl. 22. 23:07
 28/43 anonim ***** válasza:
69%

Akkor menjünk sorban:

155 cm, 55 kg: valóban husi, nekem már túl husi, a vékony és törékeny lányokat szeretem.

kedves, őszinte, aranyos, mosolygós: ez zéró, ez a minimum elvárás egy nőtől, aki ezt nem teljesíti az csak szexre jó, semmi másra.

"a stílusa: a laza és a csajos keveréke" hányingert kapok, ha egy nőn meglátok egy hosszúszárú tornacipőt... egy elegáns sportcipő még elmegy egy lányon, de ez a sportcipő mánia nélkülöz minden nőiességet és eleganciát, ráadásul a hipster/alternatív stílusok védjegye, amitől ismételten csak hányok.

"szeret olvasni" ismételten csak minimum elvárás.

"lehet vele hülyülni" Én maximum hülyéskedek, de nem hülyülök! Olyan nő nem kell, aki hülyül. "de értelmes dolgokról is lehet vele tökéletesen beszélgetni." Nem győztél meg eddig.

"Imádja a zenét, mindenféle stílust." Tehát imádod a hörgős metált is? Ezt nehezen tudom elhinni.

"Jó tanuló, intelligens." Attól, hogy valaki jó tanuló még lehet ostoba is. Miből gondolod, hogy intelligens vagy?


Összefoglalva, adott, egy tök átlag, husi alter csajszi, aki okosnak képzeli magát, mert olvas, és jó jegyei vannak... Hát ez nagyon kevés. Sőt számos pontban nem csak kevés, hanem taszító.

2014. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm hogy kifejtetted hogy egyenesen undorodsz tőlem. Kedves emberke vagy.
2014. júl. 22. 23:41
 30/43 anonim ***** válasza:

"Kedves emberke vagy."


Én kifejezetten kedves ember vagyok, de az alternatív ráadásul általában liberális, magukat baromi okosnak képzelő egoista kislányoktól a falra mászok. A leírásodból pedig nekem ez jött le.

2014. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!