Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

155 cm, 55 kg, (husi, de épphogy csak kicsit több rajta a fognivaló) ovális fejforma, nagy zöldesbarna szemek, hosszú szőkésbarna haj, van melle és feneke, kedves, őszinte, aranyos, mosolygós, a stílusa: a laza és a csajos keveréke. (aki nem tudná, ez úgy néz ki hogy: CSAKIS hosszabb szárú tornacipő, csőgatya, egyszerű, de csajos felső) szeret olvasni, lehet vele hülyülni, de értelmes dolgokról is lehet vele tökéletesen beszélgetni. Imádja a zenét, mindenféle stílust. Imádja a rejtélyeket.

Jó tanuló, intelligens.



2014. júl. 22. 22:41
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Mint irtam, azokat a tulajdonsagaimat irtam le, amiket masok mondtak. Ha beszelgetnel velem, mint a tobbi ember, szerintem te is egy kicsit ertelmesnek talalnal. De hat te tudod, lathatatlanba itelkezel.
2014. júl. 22. 23:48
 32/43 anonim ***** válasza:
155cm-hez a5 55kg, nagyon sok, min 15kg felesleg van rajtad. Az írásodat tekintve max 15 vagy, ilyen korban ez nagyon gáz. Öltözködésben mindenképp legyen egy nő vagy fiatal lány nőies, smink, magassarkú.
2014. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Magassarku hova ilyen korba?! Nem vagyok r*banc, hogy ilyen fiatalon magassarkuban tipegjek.
2014. júl. 22. 23:56
 34/43 anonim ***** válasza:
Írtad hány éves vagy? Nem fogom végig olvasni az összes hozzászólást, a kérdést olvastam.
2014. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Attól senki nem lesz r.banc, aki magassarkút vesz fel akárhány évesen is. Olvass utána mi az a r.bancság. "hosszabb szárú tornacipő" nyáron biztos kényelmes, inkább egy telitalpú szandál, télen pedig egy csizma.
2014. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már 15 kg felesleg rajta?! 22-es a BMI-je, ami 24-ig a normális testalkatú kategória. Kicsit el vannak tévedve néhányan...
2014. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Ha beszelgetnel velem, mint a tobbi ember, szerintem te is egy kicsit ertelmesnek talalnal."


Egy kutyát is gyakran értelmesnek találok... :-D De igaz, egy beszélgetés javíthatna a dolgon, kár hogy a cipődet meglátva az idióta liberális kategóriából kellene magad felküzdeni egy elfogadható szintre.


"De hat te tudod, lathatatlanba itelkezel."


Te kértél ítéletet, vagy ez csak egy egónövelő kérdés akart lenni.


Ami viszont a magassarkút illeti tökéletesen igazad van. Egészségtelen állandóan azt hordani és fiatal lányokon nagyon ribis tud lenni. A smink is tök felesleges egy fiatal lánynak szerintem.

2014. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

A BMI semmit nem mutat, egy átlag tartományt ad. 55kg egy 170magas lánynak kb megfelelő, de 175cm-esnek is. És a megszólalásai alapján nem lehet több mint 15 éves a lány, biztos nő még pár cm-t, de a saját bevallása szerint is "husi".

Amúgy is véleményt kért nem, ez az én véleményem volt.

2014. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy telen-nyaron abban jarok, de altalaban igen. Nem iteletet, hanem velemenyt kertem. Koszonom minden normalis valaszolonak:)
2014. júl. 23. 00:12
 40/43 anonim ***** válasza:
A CSAKIS kizárólagosat jelent, de életkort még mindig nem írtál. A tanuló lehet főiskolás tanuló is, bár ilyen fogalmazással és értelmi szinttel kétlem. Inkább fogyj le és legyél igazi NŐ.
2014. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!