Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik csaj szerint tökė...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik csaj szerint tökėltes vagyok a másik szerint ronda. Most mi ez?

Figyelt kérdés
Azėrt akire azt mondják nėhànyan,hogy tökėltes azt nem lehet rondának látni...szerintem.

#Fiucsak
2014. júl. 23. 03:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem, furán is nézne ki, ha minden ember egyforma lenne, egyforma igényekkel.
2014. júl. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg max annyi, hogy "nem tetszel" kategoria...
2014. júl. 23. 03:32
 3/9 anonim ***** válasza:
képet ! :)
2014. júl. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele, vegyünk egy csúnyácskább lányt, aki neked mondjuk nem tetszik, de jön egy másik, aki szerint gyönyörű. Nem feltétlen a külsőre kell gondolni, de más felfedezhet benne olyan emberi értéket, amit te nem vettél észre, vagy nem fontos neked.
2014. júl. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs kėp:p


4.Hülyesėg...

2014. júl. 23. 03:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és nálam is ez van.Van aki gyönyörűnek tart,más meg rondának.Mindenkinek más az izlése.Én spec. lesz@rom más véleményét,magamnak tetszem és a páromnak is.Ennyi!
2014. júl. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A választ megkaptad, csak képtelen vagy felfogni...vagy csak nem fogadod el, mert sérti az egódat, hogy valaki szerint ronda lehetsz...szerintem elég buta vagy nagyképű vagy, mégha téged ez nem is érdekel...


Az ember a test, az elme és a lélek hármasa, ha tényleg tökéletes lennél akkor felfognád és elfogadnád a válaszokat...minek kérdezel ha nem fogadod el a választ? :) szerintem ideje lenne leszállni a magas lóról és legyőzni az egódat amit sértenek ezek a mondatok...de remélem egyszer megérted...


21F

2014. júl. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem szimpi a kérdezõ ja és ronda.

az a csaj csak viccelt, hogy tökéletes vagy.

19l

2014. júl. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8.Nem ismerlek.
2014. júl. 23. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!