Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lesz ez így? (csók)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lesz ez így? (csók)

Figyelt kérdés

A barátomnak én lennék az első, ő is nekem. Tizenöt évesek vagyunk. A barátomról még annyi, hogy nem az a nyomulós fajta, hanem egy kicsit félénkebb. Már volt puszi meg ölelés is, meg már karoltunk egymásba. Tovább akarok haladni. Úgy tervezem, hogy kivárom a legalkalmasabb pillanatot, és akkor elkezdek közeledni felé (mondjuk mi amúgy is mindig elég közel állunk egymáshoz, nem lesz túl nehéz). Miközben közeledek folyamatosan tartom a szemkontaktust. Aztán mikor már ott vagyok, lehunyom a szemem, és nagyon óvatosan megcsókolom. Aztán ha olyan lesz a reakció, akkor lehet jobb is, csinálhatom kicsit hevesebben.


De! Mi van, ha megkérdezi, mit akarok csinálni. Akkor ezek közül mondanék egyet:

a) Tudod, van valami, amit már tegnap is szerettem volna megtenni, de nem volt hozzá bátorságom.

b) Szeretnék kipróbálni valami újat.

c) Szeretnélek megcsókolni.


A lényeg, hogy szeretnék vele egy gyengéd, érzéki csókot. Szeretném, ha én lehetnék neki az első.



2014. júl. 23. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
szerintem Jelöljük meg a C-t! :)
2014. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
miért pont azt?
2014. júl. 23. 08:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is C, olyan közvetlen, és egyértelmű, nem érti félre.
2014. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 KnightBalazs ***** válasza:
100%
Szerintem is Vagó Úr a c. A helyes válasz.
2014. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a C, megoldással.
2014. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
oké :)
2014. júl. 23. 08:21
 7/13 anonim ***** válasza:

inkább valami ilyet: "Csak hunyd le a szemed és megtudod"

olyat mondj ami megnyugtatja, mert gondolom ideges lesz...

de ha a te válaszaid közül kell választani akkor B vagy talán A :)

2014. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Felezni nem lehet? :(


Csókolódzni/smárolni akarnál, v. egy hosszú, érzéki csók a szájára?

2014. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a-t és a b-t amúgy szerintem később használd majd - ha érted mire gondolok :D
2014. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne te kezdeményezz, hanem a barátod. Még túl fiatalok vagytok, nehogy valamivel még több süljön ki abból a csókból!!
2014. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!