Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első randin lesz csók is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin lesz csók is?

Figyelt kérdés
A fiú 20 éves, én 18. Én még nem csókolóztam, ő már igen. Mivel már nem vagyunk olyan kicsik, gondolom megfog csókolni a randi végén. Aki már csókolózott, annak feltűnik, ha olyannal csókolózik, aki még nem csókolózott? Kicsit sok a szóismétlés... :D
2014. jan. 24. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lesz, méghozzá 21:41 perckor a sarki ABC előtt. És most mondom a lottó számokat... ... ... ... ...Csak a buta emberek nem látják. (Császár új Ruhája, ha valaki ennyit sem olvasott volna anno)
2014. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi azt honnan a f/szból tudjuk? Kérdez meg tőle ha ennyire érdekel!
2014. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem vagy nagyon bátortalan, akkor szerintem nem veszi észre. bár nem tudom miért titkolod hogy még nem csókolóztál. 17L
2014. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shai-Hulud ***** válasza:

NYUGI!!! :D


Semmi nem fog feltűnni se neki, se neked...

Hacsak az nem, hogy hevesebben dobog a szíved.

Ne izgulj már ennyire, ez egy jó dolog lesz, nem kell ekkora problémát csinálni belőle.


Engedd el magad, és ÉLVEZD, a csókot! :)

2014. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy lesz csók. Az első barátommal, az első randinkon nem volt csók. Én 18 voltam, a fiú 21. Én tapasztalatlan voltam e téren (vele randiztam először :D), ő tapasztalt volt. De az első randin inkább csak beszélgetünk, sétáltunk, megismertük egymást. Viszont én nagyon bátortalan voltam, gondolom ezérti is nem volt csók.


Egyébként, ha vonzódtok egymáshoz, és jól sikerül a randi, akkor igen, lehet csók a randin. Főleg a vége felé. :)


De ne izgulj, tudom, hogy közhely, de tényleg így van. Rá fogsz érezni, tudni fogod, hogy mit csinálj. Csak legyél nyugodt és add át magad az érzésnek. Egyébként az sem gáz, ha észreveszi, hogy nem vagy túl tapasztalt. Ha jófej a srác, majd ő bevezet a csókolózás világába! ;)

2014. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!