Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire zavarók a striák?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavarók a striák?

Figyelt kérdés

Hirtelen nőttem, nőiesedtem, és a hasam alján, csípőmön van pár stria...jó részük már halványult, volt barátomnak pl. fel sem tűnt, hogy vannak.

Fiúk, titeket zavarnak?

16L



2014. júl. 23. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.. Nem zavar..

17/F

2014. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem zavaróak.
2014. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hányinger :) nem, nem zavaró. nemértem. áruld már el miért gondolod, hogy egy kapcsolat azért szakadhat meg, mert striáid vannak? hmm? Az csak akkor látszik ha a ruha lekerül!
2014. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

főleg a belső ami fontos szerintem...szóval nem zavarna...


legjobb barátom 20 éves nem kis darab elég komoly csíkok vannak az oldalán és a hasán, soha nem zavart, nem kellemetlen látvány vagy ilyenek...


21F

2014. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hol híztam sokat, hol fogytam (egy éve tartom, yeah!), olyan csíkos vagyok, mint egy tigris. A barátomat nem zavarja, de én még egy olyan fiúval sem találkoztam, akit zavart volna, szerintem ez csak a lányok mániája.
2014. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem se zavarna

Nekem is van, és szerintem tök fa*zán néz ki viccen kívül.

Nekem a hátam közepe-alja van tele.

2014. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Eddig amúgy én is egész szépnek láttam őket, mert pl. az oldalamon szép mintát adnak ki, csak a napokban beszólt egy barátnőm rájuk...

2014. júl. 23. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Nembaj az :D

Ne figyelj rá, jól néz ki.

2014. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!