Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk, titeket mennyire zavarnak a striák?

Figyelt kérdés

Nemrég hirtelen elkezdtem nőni, és a fenekemen meg a combomon elég sok stria lett. Ez nagyon lerombolta az önbizalmam:/ Családom meg barátaim hívtak strandra meg balcsira, de mindnek nemet mondtam, mert bár nagyon szeretnék menni, nem akarok bikinit húzni, mert akkor látná mindenki. Olvastam itt egy régebbi hasonló kérdést, amire a 99% azt írta, hogy nem zavarja, észre sem veszi, nem tudja mi az, "engem nem zavar, ha az asszony csíkos" meg hogy az tigriscsík, a vadmacskáknak van, és ezek mind nagyon jó felfogások, engem mégis nagyon zavar. Nektek mi a véleményetek róla? Mennyire "domináló" egy kapcsolatban, hogy nem tökéletes a lány bőre? Esetleg undorítónak vagy ilyesminek találjátok? Csak őszintén, szeretném tudni, ti hogy viszonyultok hozzá:) Köszönöm!

17L



2014. jún. 30. 02:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is hamar hìztam/nõttem! Rajtam is van..aki szeret ezekkel együtt fog...engem nm gàtol semmibe! Mindenki elfogadta:)

24/L

2014. jún. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Van egy olyan erzesem, hogy csak te veszed eszre a striakat, egy idegen ki se szurna.

A volt baratnom is sajnos a tarsadalom altal belenevelt sablon onertekelest hordozta magaval. Aztan felvilagoaitottam, hogy egy lanynak nem kell tokeletesnek lenni.

Csak azertis elrangattam a starndra, elejen nagyon merges volt, aztan megbekelt. Es rajott, hogy tenyleg csak o csinal ebbol akkora ugyet.

2014. jún. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz!

Én barátnőm bőre sem tökéletes, de mégis szeretem minden porcikáját.

A másik, ha jó feneked és combod van(gondolom szerinted biztos nem), nem azt fogják rajtad nézni a pasik ebben biztos lehetsz, és amúgy is ha a barátod ebből csinálna ügyet vagy esetleg zavarná az a pasi annyit is ér!

20/F

2014. jún. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Tökéletes nők csak a magazinokban, photoshop által szerepelnek.

Téged zavarna, ha a pasidon lennének csíkok?

2014. jún. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam is van de a szőr eltakarja a combomon :D
2014. jún. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!