Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés: Valakivel levelezel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés: Valakivel levelezel. Tökre elvagytok, legalábbis úgy tűnik, majd egyik pillanatról a másikra eltűnik és nem válaszol akkor mi történik tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Megy a levelezés, majd mintha egy mondatot hagynának félbe nem jön válasz. Aztán eltelik egy nap, írok neki egy levelet, mégegy nap írok neki mégegyet, harmadnap válaszol és mintha semmi nem történt volna. Ilyenkor mi van?

2014. júl. 23. 13:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most speciel megint nem válaszol.
2014. júl. 23. 13:21
 2/16 anonim ***** válasza:
Kor/nem?
2014. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nincs valami baja?
2014. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Más dolga akadt.
2014. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Annyit azért megkérdezhetek, hogy mi köze ennek az életkorhoz? Lányról van szó egyébként.


Én arra tippeltem, hogy ráunt a párbeszédre, de aztán visszaválaszolt. Igazából nem tudom értelmezni, lehet én vagyok buta nem tudom.

2014. júl. 23. 13:27
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Válasz: az elején kikuncsorgok tőle képeket, amikkel aztán itt trollkodok, ha sokáig ignorál.
2014. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6 Te tökéletes elrettentő példa vagy arra, miért ne álljunk le bárkivel is levelezni ezen az oldalon, pláne miért ne adjunk ki képet magunkról :)

Amúgy kérdező, gondolom rádunt, vagy csak unalmában kezdett veled beszélni, de annyira nem érdekled, hogy ezt hosszabb távon művelje.

2014. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Aki közli, hogy "oké, szerintem hagyjuk abba, nincs köztünk meg a kémia", annak a döntését tiszteletben tartom és nem zaklatom, de aki arra se méltat, hogy annyit odapötyögjön, hogy "ennyi, szia", azoknak a képeit szoktam elküldeni az itteni perverzeknek.
2014. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azzal azért egyetértek, hogy a másik képeivel nem kellene trollkodni. Még bosszúból se. Ha a másik is visszaél a dologgal az természetesen már egy más téma.


Ez most jutott eszembe, lehet elment szórakozni, aztán mattrészegre itta magát és lábadozik? Hmmm... áh nem hiszem. Szerintetek?

2014. júl. 23. 13:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm már ezeket a kérdéseket. Valaki egyszer nem válaszol, máris ide kell jönni rinyálni.
2014. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!